Ocena kierowcy - Peugeot 508 I Sedan Facelifting

Maciej, 9 lat temu
Silnik 2.0 HDi 163KM 120kW
Rok produkcji 2014
Peugeot 508 I Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW 2014-2015 - Oceń swoje auto
Silnik : Kulturalna praca i ładny dźwięk.
Piękny wygląd, auto znakomicie się prezentuje zarówno na zewnątrz jak i w środku. Zwraca uwagę innych. Polecam każdemu, kto szuka niebanalnego samochodu.
Silnie ładnie się zbiera, szczególnie w trybie SPORT. Bardzo przyjemny dźwięk, gdy wdepniemy ostro gaz, natomiast operując nim delikatnie, mamy ciszę i spokój wewnątrz kabiny.
Jeździłem różnymi automatami i ten jest jednym z lepszych, ale nie najlepszy. Najlepszy jakim było mi dane jeździć należał do Lexusa, natomiast ten w P508 pracuje znacznie lepiej niż ten, który miałem w Jaguarze X-Type.
Twarde zawieszenie daje uczucie, że tym samochodem można jeździć ostro w zakrętach ... ale tak nie jest. Wyżej usadowiony środek ciężkości (auto ma spory prześwit - co w niektórych przypadkach jest dużym plusem) - powoduje, że nie jest tak pewne w zakrętach jak choćby Alfa Romeo 159.
Bardzo dobra widoczność. Duże lusterka. Całość wspaniale dopełniają czujniki parkowania i kamera cofania. Polecam również czujnik martwego pola - warto dopłacić za tą opcję.
Kokpit bardzo intuicyjny, bez problemu można się w nim odnaleźć. Do dużej ilości przycisków na kierownicy można się przyzwyczaić i z czasem zapamiętać ich usytuowanie.
Chłodzi i grzeje bardzo szybko. Podgrzewane fotele również nagrzewają się w oka mgnieniu - jest to ulubiona funkcja mojej żony.
Dużo miejsca z przodu i z tyłu.
Samochód doskonale wyciszony. Na autostradzie przy 140km/h po prostu płyniemy, bez hałasu i nadmiaru szumów.
Do tej pory tylko paliwo. Spalanie na bardzo przyzwoitym poziomie.
Auto sprawia wrażenie segmentu premium. Jest bardzo ładnie wykonane - w szczególności w środku robi niesamowicie pozytywne wrażenie.
Brak
Brak