Oceny Peugeot 508 I Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW 2015-2017

Peugeot 508 I Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Peugeot 508 I Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW 2015-2017

~Kuba
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Dodaje Ocenę po tygodniu użytkowania, czyli pierwsze wrażenie jakie wywarł na mnie samochód. Za rok zjawię się znowu, by opisać wrażenia po dłuższym użytkowaniu. Robię ok. 30 tys. km rocznie, także ocena powinna być już bardziej precyzyjna :) Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że auto nie odbiega jakością wykonania, oraz precyzją prowadzenia od niemieckiej konkurencji. Sam kiedyś byłem fanem tych właśnie marek, zza granicy zachodniej, jednak...
3,1
~Fasolista
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Zupelnie nie rozumiem nawet umiarkowanych zachwytow nad tym samochodem. Zapraszam do obiektywnej opinii, patrzac przez pryzmat: najwyzszy model peugeota (nie liczac suvow), konfrontacji D klasy innych marek starszej produkcji i dzisiejszej E klasy. Samochod dostalem jako zastepczy i nie spodziewalem sie takiego badziewia. Uwazam ze zdecydowanie warto rozejrzec sie za czyms innym.
~Szymon
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
To samochód służbowy. Jestem bardzo zadowolony. Zdaję sobie sprawę że są samochody dające więcej frajdy z jazdy ale za te pieniądze muszę przyznać że spełnia moje wszystkie potrzeby. Wnętrze jest bardzo eleganckie i robi dobre wrażenie jakościowe. Bardzo ładny jest biały perłowy lakier - mieni się jakoś tak szczególnie.
~Robert
~MM