Oceny Peugeot 508 I SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW 2015-2017

Peugeot 508 I SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Peugeot 508 I SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW 2015-2017

~XPRT
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Moja przesiadka do auta nowszego i większego. Długo się zastanawiałem i wyszło że w cenie Peugota nic fajniejszego nie trafię. Dach panoramiczny to sam miód. Dla osób jadących z tyłu po prostu ekstra. Obsługa nie jest tak intuicyjna jak np. w Passacie ale po czasie wszystko idzie ogarnąć. Dynamika silnika całkiem ok jak na seryjne 150KM. Troche słabo się zbiera ze startu(ale to mój pierwszy diesel na dłuższą metę więc może być to...
4,1
~krzysiek
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Największa zaleta - mega oszczędny silnik. Po za tym w każdej innej kategorii auto wypada średnio. Na trasie jest mniej stabilny od rywali z Niemiec a bliźniaczy citroen bardziej komfortowy. Dużo miejsca w środku i łatwo o wersję z dobrym wyposażeniem. Warto szukać wersji z nowym oprogramowaniem z Android Auto/Apple Car Play. Stary system to dramat większy niż w toyocie.
~dkr
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
To moja druga ocena tego samego samochodu. Po ponad 4 latach użytkowania mam mieszane uczucia. Z jednej strony to względnie niezawodny, solidny samochód, z drugiej - brakuje mu "tego czegoś" co by powodowało, że chce się nim naprawdę jeździć. Problemy techniczne pojawiły się po przekroczeniu 200 tysięcy kilometrów, co jest (chyba) dobrym wynikiem.
~TK
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Drugie 508 w moich rękach i nadal zadowolony. Duże, acz prywatne, przebiegi - poprzednie 150k w trzy lata, to zrobi więcej. Za tę cenę nic nowego i lepszego nie mogłem znaleźć. Komfort, niezawodność, koszty eksploatacji.
~Mirosław
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Duże wygodne auto dla 4-5 osób, raczej na dłuższe trasy. Zasięg na jednym tankowaniu ponad 1000 km. Bardzo dobry i podobno trwały silnik. Stosunkowo niskie koszty eksploatacji (no może pomijając ubezpieczenie). w mojej wersji wyposażenia trochę przydatnych dodatków - automatyczne światła, wycieraczki, panoramiczny dach, podgrzewane fotele z regulacją podparcia lędźwiowego, lusterko head up ze wskazaniami prędkości, ustawień tempomatu, i...
~dkr
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jest ok, ale "**** nie urywa". Zdecydowany plus za silnik, ale też równie zdecydowany minus za skrajnie gówniany (bo inaczej tego się nie da nazwać) lakier, który się rysuje od samego patrzenia na niego.
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
6,2
~TOmek
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Auto może się podobać z przodu po faceliftingu (rzecz gustu) natomiast z tyłu bez zmian (nuda). Duży bagażnik ale ze względu na ścięty dach trudno włożyć większe gabaryty. Ogólnie OK. Do tego samochodu trzeba się przyzwyczaić.
~Wiktor
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Bardzo polecam jeżeli lubicie dużo przestrzeni i nie musicie parkować w mieście
~Tomek
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Samochód warty ceny, cichy względnie komfortowy, dobry na dalekie trasy
~mati.b
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Drugi raz bym nie kupił. Ze względu na miekki ekologiczny cieniutki lakier i nijakie materiały tapicerskie.
Peugeot 508 I SW Facelifting