Lista ocen Peugeot 607 (65) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Elementy, na które warto zwrócić uwage kupująć używanego peugeota 607 to: wtryski, koło dwu masowe, rura środkowa wydechu, FAP (najlepiej dojeździć płyn do końca i w momencie kiedy zaczną sie pierwsze problemy usunąć FAP kompletnie - koszt ok 1000zł ale wymiana FAPu z napełnieniem to nawet 3500zł a spokój mamy juz na zawsze. Dodatkowym plusem jest fakt, iż auto się jakby oddtyka nieco. Plecam także chip tuning tego motoru bo bardzo wiele...
~Daddda
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Przez pierwsze 9lat użytkowania, absolutnie nie było ani jednej usterki. Cały czar prysł przez ostatnie 1,5 roku kiedy to komputer cały czas wywalał błędy, a deska rozdzielcza zaczęła przypominać choinkę. Nie wiem czy to była bolączka tylko mojego modelu, ale ten samochód mogłem tankować tylko BP, shell, statoil. Za każdym razem kiedy był tankowany gdzie indziej, praktycznie z miejsca szlak trafiał flirt paliwa(kupowane oryginalne) i...
~Peugeot 607 2.2
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Nie bardzo mogę się tu wypowiedzieć gdyż auto mam tylko od roku ale jak do tej pory ani jednej usterki . A to co niektórzy piszą że same problemy maja i że się ciągle psuje to albo go nie mają i najeżdżają bo zazdroszczą ;p ,albo poprostu jak dbają tak mają, chociaż różnie to bywa czasem nowe auta się psują ale jak dotąd ja nie miałem żadnych usterek a przejechane 160tyś auto ma.
~adam
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
troszkie w dieslu upierdliwy jest fap i płyn eloys który trzeba dolewać cook 80 tyś koszt 500 zł 4,5 l teraz jest juz zamiennik infeneum za połowe ceny no i fap trzeba czyścic poniewaz jak przypchany dość czesto zapala sie kontrolka wypalania i wtedy trzeba go przepędzic na obrotach ,na wyciać teraz to juz nie problem
~jadeloo
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Pomimo złej sławy 607 to naprawde samochód nie jest awaryjny. Obawiałem się przed zakupem bo wiele czytałem o awaryjności elektryki ale okazało się to nieprawdą. Teraz wiem że te legendy są powielane przez osoby ktore takim samochodem nawet nie jechały a jedynie widziały na ulicy a kolega szwagra lub sasiada mówił że jest awaryjny.
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Dużo miałem zabawy z elektryka, ale to z mojej winy, bo zignorowałem wilgoć w aucie, przez co zaczą świrować mi centralny, szyby, czy elektryczne składanie lusterek. Poza tym, czasami wyskoczy błąd przepalonej żarówki, która tak na prawdę działa. Pierdoły, które można naprawić samemu w 10 minut.
~Cezorex
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Pierdoła goni pierdolę. Chceck engine stanie się nieodłącznym elementem na desce. Jak nie EGR to wypalona żarówka, która po odpaleniu cudownie ożywa. Sterowanie szybami lubi polecieć w kulki. Można powiedzieć, że nigdy nie wiesz co Cię spotka, ale zawsze to będzie jakaś pierdoła za 20zł i pół dnia grzebania.
~armando
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Jedyną usterką jaką miałem to niedziałający wentylator nawiewu. pytałem w serwisie i powiedziano że to spory koszt poniewaz trzeba wymienic wentylator. Udałem się do lokalnego elektomechanika i usuną usterkę za 80 zł. Zimny lut na kablu. Odradzam wizyty w serwisach poniewaz naciągają.
~KARAS WROCŁAW
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Cóż ...z usterek zepsuło się automatyczne otwieranie bagażnika i hałasował ogranicznik drzwi kierowcy . Mam niezwykle pedantyczne podejście do samochodów,jak tylko coś puka to natychmiast to naprawiam, jak spali się dioda podświetlająca deskę rozdzielczą to jadę do serwisu ...auto naprawdę jest bezawaryjne .
~Robert Warszawa
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
I tu niestety sprawdza się maksyma, mniej elektroniki mniej kłopotów. Potrafi się zacinać bagażnik, innym razem nie zapalają się światła awaryjne przy ostrym hamowaniu , już dwukrotnie wymieniałem żarówki. Małe mankamenty a jednak, ciążą jak świerzy zakalec w żołądku.