Lista ocen Peugeot 607 (52) - Ergonomia

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Wnętzr jest bardzo duże - wszystko jest logicznie rozplanowane chociaż nie wszystko działa jak należy. Właściwie jedyne do czego mogę się doczepić i co często przeszkadza mi w trasie to brak miejsca na napoje w przedniej części kabiny. Niby pierdół ale irytuje regularnie. Co do bagażnika to jest jak piwnica na wino Nie patrzecie nawet na porównania 607ki z A6, 5ka, S80ką czy okularnikiem - nie widziałem jeszcze testu gdzie pojemność bagażnika...
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Ogólnie obsługa elementów wnętrza jest bardzo prosta, jednak ujmuję jedną gwiazdkę za kompletny brak jakiegokolwiek miejsca na napój - w drzwiach nie mieści się nawet 0,5L butelka, natomiast w całym wnętrzu nie ma żadnego sensownego uchwytu - z tych w tylnym podłokietniku podczas jazdy wszystko wypada, a z przodu uchwytów nie ma wcale.
~Robert Warszawa
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Mam wszystko czego mi potrzeba. Niestety brakuje amerykańskiego wyczucia potrzeb umieszczenia w dogodnym miejscu uchwytu na kubek lub butelkę z napojem. jest to o wiele bardziej dokuczliwe niż może się wydawać. Wszystko inne jest w ładnym porządku ułożone pod ręką. Niemniej jednak trzeba się nieco przyzwyczaić przesiadając się z \"niemiaszka\"
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Miejsca jak w topowej limuzynie tamtych lat. Przód nie narzekał, z tyłu pasażerowie zachwyceni, ogrom miejsca na nogi, bardzo dużo schowków, a w bagażniku zdarzało się wozić choinki, wózki, meble, robić drobne przeprowadzki. Wszystkie pokrętła pod ręką. Sterowanie radiem z kierownicy mogłoby być inaczej rozwiązane.
~Piotr885069@pharmanet.com.pl
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Dobra, poza jednym szczegółem: ktoś baaaaaardzo długo kombinował, gdzie umieścić przyciski włączania ogrzewania przednich foteli i wymyślił miejsce, gdzie nie można ich znależć, trafienie w nie w zimie (kiedy są potrzebne), w płaszczu lub kurtce, jest sztuką, a sprawdzenie wzrokiem kontrolki świetlnej - cudem.
~Strielok
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Mega sprawa. Jadąc na wakacje, w bagażniku możemy upchać pół mieszkania. Dzięki otwieranemu podłokietnikowi w tylnej kanapie, przewiezienie 2.3 metrowej choinki nie stanowiło problemu. Z tyłu jechało się równie wygodnie co w BMW serii 7 sąsiada. (za x razy mniejsze pieniądze)
~gapa71
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
tej klasy auto mogło by być trochę lepiej pomyślane, szczególnie półka z uchwytem do zamykania (podłokietnik) w drzwiach mogła by być bardziej przysunięta do siedzenia, bo mimo że do najmniejszych i najchudszych nie należę to nie mam co zrobić lewą ręką
~Stach
Sedan 2.0 HDI 109KM 80kW
Wszystko na swoim miejscu. Przełącznikami przy kierownicy intuicyjnie obsługujemy światła, tempomat, radio w którym jest nawigacja i telefon. Wycieraczki automatyczne więc nawet o nich nie myślę, działają kiedy trzeba:)
~armando
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Wszystko pod ręką. sporo udogodnień np. sensor deszczu itp. Niektórzy mówią że dużo elektroniki to dużo problemów ale nie w peugeocie 607 to samochód klasy mercedesa S klase tylko że za dużo mniejsze pieniadze.
~JABOL
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
wszysko na miejscu choc w mojej wersji (najbogatsza) jest mnowstwo przyciskow to nie mam problemu od samego poczatku:) wszysko pieknie wyglada kazdy jak wsiada robi wielkie \"galy\":))) materialy bardzoe wysokiej jakosci jak dla mnie