Lista ocen Peugeot 607 (64) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 128 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Auto jest ogromne - świetne na długie trasy. Wsiadając do lexusa GS mojego brata, czy okularnika, którego miałem czuje się wręcz klaustrofobicznie. Moja niewiasta, która zawsze preferowała mniejsze auta teraz kręci nosem wsiadając do czegokolwiek innego. Szczerze mówiąć to poza starym Camry nie przypominam sobie tak dużego auta w środku. Nie tylko na długość ale i na szerokość. Naprawdę komfort z najwyższej pólki - tutaj musze także porównać...
~Robert Warszawa
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Tutaj Peugeot się wyraźnie popisał. Miejsca jest na tyle dużo , że można by było przed pasażerem postawić worek ziemniaków, a ten jeszcze by miał miejsce na kubeł na obierki. Mam troszeczkę problemów z właściwym ustawieniem fotela by widzieć całą deskę rozdzielczą przy jednoczesnym nie uderzaniu kolanami o kierownicę.
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Jak przystało na dużą limuzynę, miejsca wewnątrz nie brakuje. Z tyłu wyższe osoby mogą wprawdzie uderzać głową w sufit, natomiast na nogi jest ogrom przestrzeni. Na szerokość z tyłu raczej dla 2 osób i to głównie ze względu nie na szerokość auta, lecz ze względu na ukształtowanie kanapy.
~adam
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
mam 188 i spoko z tyłu także kanapy wygodne dobrze wyprofilowane fotele i bbbardzo wygodne ,bagażnik bardzo pojemny na +składaja sie tylni fotele także mnozna przewieżc cos ok 2 m dobre rozwiązanie
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Ogrom miejsca. Dużo woziłem ludzi z tyłu i każdy chwalił i był zaskoczony jak bardzo można się rozłożyć na tylnej kanapie, mimo dość mocno odsuniętych foteli z przodu.
~johnybig@go2.pl
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
pełno miejsca, w fotelach można sterować elektrycznie 12 funkscji że idzie sobie znaleść odpowiednią pozycje, do tego kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach
~Piotr
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
NO TU JEST WIĘCEJ MIEJSCA NIŻ POTRZEBA , ZARÓWNO Z PRZODU JAK I Z TYŁU . BAGAZNIK TO PRZEPAŚĆ ,NIE WIEM CZEMU NIEKIEDY PISZĄ ŻE 480 LITRÓW JAK JEST 600 CO NAWET GOŁYM OKIEM WIDAĆ
~pluto
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Bardzo dobra. Mam 190 cm wzrostu i jak odsunę fotel do tyłu to nie wcisnę do końca sprzęgła. Jechałem raz z tyłu i też było mi bardzo wygodnie
~gapa71
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
szczególnie programowanie pozycji dla dwóch kierowców nie trzeba się motać z przyciskami regulacji siedzenia kierowcy, tylko \"pyk\" i samo się ustawia
Dziennik kosztów dla Peugeot 607
6,6
~Daddda
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Z tyłu jak w domu na wygodnej kanapie, z przodu jak na ulubionym fotelu, Przestrzeni od groma, a w bagażniku całą rodzinę można wozić.