Lista ocen Peugeot 607 (63) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Na poczatku wszystko było super. Z czasem pojawiły sie problemy - mianowicie: Nie padł mi, żaden czujnik od chłodnicy, o których czytałem ale klima pomimo kilkukrotnego sprawdzania szczelności musi być uzupełniana mniej więcej co rok. Jesli nie wymienimy lub nie wyczyścimy przynajmniej obu filtrów powietrza (szczególnie tego pod podszybiem od strony silnika, który jest wręcz ogromny) to nawiew będzie działał bardzo słabo i odparowywanie szyb w...
~kilim
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Rewelka, nie orientuję się jak jest u konkurencji, ale tu się pugi postarały. Grzeje w zimę po 0,5 km przy -10, i to dopiero jak się domyśli że ma czym grzać, tak samo w lato, klima działa po 10 sekundach po uruchomieniu i co najważniejsze nie ma uderzenia zimnego powietrza tylko go stopniuje pewnie po to aby nie dostać zapalenia gardła, jeszcze raz gratulacje za przemyśleia konstruktorom.
~Robert Warszawa
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Jest to moje pierwsze auto , które rozgrzewa się czy chłodzi szybciej niż zamykają się drzwi :) Już po trzech pierwszych kilometrach robi się przyjemnie. Brak regulacji nawiewu na tylną kanapę to minus, ale w końcu ja na niej nie jeżdżę. Automatyka pracuje bez zarzutów, i raz ustawiając zapominamy że mamy czym kręcić.
~Cezorex
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Klimatyzacja często się wyczerpuje i trzeba ją nabijać nawet dwa razy w sezonie. Kratki od nawiewu lubią wpaść do środka lub się wyłamać. Na komputerze wyrzuca błędy wiatraka lub inne podobne ustrojstwa, gdzie nikt nie wie o co chodzi, bo wszystko działa jak należy.
~JABOL
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
i tu mam problem po pierwsze moj uklad chlodzenia lub grzania nie zawsze dziala!!! bylem u jednego mechanka problem z kablem od sterowania niby zrobione a nie jest ale damy rade z tym nie jest to duza usterka jak sadze kupie nowe kabelki i po problemie:)
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Nawet w mroźne dni samochód - jak na Diesla - bardzo szybko nagrzewa się i już po przejechaniu około 5km we wnętrzu jest ciepło (klimatyzacja w trybie AUTO na 20°C, temperatura zewnętrzna -12°C)
~Astrall
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Wpadające do środka kratki nawiewu to coś, co towarzyszyło mi i mojemu ojcu przez cały okres użytkowania. Notorycznie, dwa razy do roku trzeba było wyciągać kratki, bo wpadały i zatykały węże wentylacji.
~Po Peugeocie
Sedan 2.2 HDi 138KM 101kW
No i tu dupa. W porównaniu z konkurencją leży i kwiczy. Jeśli na dworze jest ponad 25 stopni i słońce klima nie daje rady a w zimę rozgrzewa się w 15 minut. żadna rewelacja.
~Filip-syn właścicielki 607
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Klima jest bardzo wydajna i mało czasu zajmuje jej wychłodzenie wnętrza a ogrzewanie szybko ogrzewa i przednią szybkę i wnętrze. W niecałe 5 min. zimą przednia szyba jest ogrzana
~pluto
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Po prostu doskonała, żadnego parowania szyb podczas złej pogody. Dwu strefowa klimatyzacja wiele nawiewów, całe auto nagrzane lub schłodzone jak kto woli