Lista ocen Peugeot 607 (62) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 130 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
W moim przypadku mowa jest o dieslu 2.2 HDi. Poza faktem, iż samochód (a właściwie silnik) jest słychać powyżej 3000 obr/min co w praktyce ma miejsce głównie na autostradzie powyżej 140km/h to nie ma się także czego przyczepić. Oczywiście problem został tutaj rozwiązany w autach po 2005 roku i po liftingu bo tam są dostępne juz skrzynie 6cio biegowe i to zarówno w manualu jak i w automacie. Sporo zależy także od modelu opon jaki zastosujemy....
~Robert Warszawa
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
wyciszenie jak najbardziej na wysokim poziomie, jednak jeszcze pozostaje nieco do zrobienia. jeżdżąc na kołach 225/50/17 słyszę zbyt wyraźnie podłoże. Jakakolwiek drobna wada uszczelki powoduje nasilenie się szumu wewnątrz auta. Mam wrażenie , że w niemieckich autach jest ciszej, za to przy prędkości ok 180 ma się wrażenie jazdy z prędkością 120, co niestety może przełożyć sie na niestosownie przepłaconą fotkę z radaru.
~JABOL
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
TOTALNA cisza w srodku brak jakich kolwiek swistow powietrza czy dzwieku silnika (benzyna ale mysle ze diesel tak samo) przy duzych predkowsiach nie trzeba podnosc glosu przy rozmowie czlowiek cieszy sie jazda i muzyka jaka sobie pusci. Swietne naglosnienie specjalnie zaprojektowane do tego samochodu na ale to w koncu francuzka \"S\" klasa
~armando
Sedan 2.0 HDi 136KM 100kW
Nawet przy dużych predkościach ponad 200 km/h wewnątrz jest cichutko. Mój wcześniejszy samochód to citroen C5 i pomimo zachwalania citroenów o wyciszeniu to citroen może się schować w porównaniu z peugeotem 607. Polecam jazdę próbna peugeotem 607.
~Peugeot 607 2.2
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Nie jest źle ale mogło by być ciut lepiej, przy dużych prędkościach troszke głośno mam na myśli prędkości od 180km/h tak to dosyć cicho miłym zaskoczeniem była cicha praca silnika w środku praktycznie niesłychać można zapomnieć że to dizel
~BARTOSZ
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Rewelacyjne wyciszenie, przede wszystkim dzięki podwójnym klejonym szybom. Nawet przy prędkościach autostradowych i to na zimowych oponach w samochodzie nie jest głośno i można śmiało rozmawiać nie krzycząc.
~Cezorex
Sedan 2.2 HDi 133KM 98kW
Wyciszenie na wysokim poziomie. Trzeba mu na prawdę dać po obrotach, żeby było coś słychać w środku. Jedynie co mogłoby być lepsze to wyciszenie spodu, bo wszystko słychać co jest pod nami i w co wjeżdżamy.
~Po Peugeocie
Sedan 2.2 HDi 138KM 101kW
Audi A4 było lepiej wyciszone pomimo,że pompowtryskiwacze dawały o sobie znać na luzie, to powyżej 1000 obrotów był spokój. Tu niby CR ale turkot słychać i po kilku kilometrach potrafi to męczyć.
~Radek
Sedan 3.0 V6 24V 211KM 155kW
super podwójne klejowe szyby i wyciszenie kabiny daje radę, nawet podczas ulewnego deszczu i przejeżdżanie przez kałuże jest zaskakująco cicho.
~pluto
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Na początku byłem zachwycony ciszą, ale teraz się chyba przyzwyczaiłem i słyszę coraz więcej równych dźwięków i mam wrażenie że mógłby być trochę cichszy.