Ocena kierowcy - Peugeot 807 Minivan

tomek@opto.dt.pl, 18 lat temu
Silnik 2.2 HDi 128KM 94kW
Rok produkcji 2003
Peugeot 807 Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW 2002-2009 - Oceń swoje auto
uważam ten samochód za udany; idealny dla rodziny i na trasy (do miasta duże spalanie i jego spore jednak rozmiary nie do końca). jest wygodny i pakowny. Duży problem z utratą wartości, bo zapłąciłem za niego jakieś 130 tyś a teraz jest wart ok 75 tyś!!!!(przy pilnej sprzedaży)To zniechęca i bynajmniej nie z powodu importu prywatnego ale przynajmniej do końca ubiegłego roku mozna było kupić takiego w salonie za ok 100 tyś, więc .....
aczkolwiek cos coraz głośniej stuka w silniku czasami na d prawym kołem; na serwisie jak zwykle nic nie słyszą
bez zastrzeżeń
dałbym 5, gdyby nie skutki polskich dróg
dla mnie jak w autobusie, pod warunkiem że mam cały czas na uwadze przednie słupki
przy tych gabarytach jest ok, aczkolwiek mogłoby być trochę lepiej
pod warunkiem, że umiejętnie operuję klimą
zżoną i dwójką dzieciaków nad morze z pełnym obciążeniem i rowerami na dachu - bomba; 800 km i w zasadzie bez wysiłku
no właśnie gdyby nie te ostatnie odgłosy z silnika ...
serwis da się przeżyć chociaż olewają więc czego nie muszę robić u nich to robię w małym warsztacie - wiem że są uczciwi i się dołożą; spalanie na trasie i w mieście przy bardzo spokojnej jeździe (90-100 km/h) w okresie letnim jakieś 7,4 l ale to żadna frajda więc trzeba liczyć 9l do 10 zimą
gdyby nie ta utrata wartości
tu jest mały problem bo ta francuska elektronika .... (np. przesuwne drzwi, kierunkowskazy)
w zasadzie to jeszcze nie nic poważnego aczkolwiek nie wiem co z tym odgłosami z silnika

Usterki Peugeot 807

Peugeot 807 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu