Lista ocen Peugeot 807 (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ WitekS. GG3558089
Minivan 2.2 16V 158KM 116kW
to drogie w eksploatacji autko ale jak Cię stać to polecam, przestrzeń, komfort, przyciemniane szyby, rolety wewnetrzne zapewniają spokój, ogromny bagaznik, wygodne fotele, możliwość porusznia się we wnętrzu !!!:) i te ciemne szyby, idealny na wypady na zieloną trawkę lub śnieżną kurzawkę, słabiej do knajpy na kawkę bo przy parkowaniu możesz dostać czkawkę, a przy tankowaniu wcześniej siądź na ławkę no bo od rachunku dostaniesz głupawkę....
~pozuc@wp.pl
Minivan 2.9 V6 24V 204KM 150kW
Auto nowe kosztowało około 160 tys., ja je kupiłem za rozsądne pieniądze, bo 2 lata odstało za szybą salonu. Rozsądne ale źle wydane, nigdy więcej nie kupie Peugeota, choć komfort jest boski, to całość psuje fatalna jakość, porażająco fatalna, serwis ma premię kwartalną po Twojej wizycie.
~Adrian
Minivan 2.0 16V 136KM 100kW
No i tutaj tak pół na pół. Ja kupiłem go w miare tanio (razem z pierwszymi naprawami wyszło ~35k) więc wg. mnie cena jakość w tym przypadku wypada nieźle. Jednak jak ktoś by chciał kupić nowy (~135k) to radzę mu się poważnie zastanowić.
~smolar
Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW
Doskonałe auto za tę cenę.Ja zapłaciłem za nie 115tys.zł i uważam ,że były to dobrze wydane pieniądze.Dla porównania wtedy nowy Chrysler Grand Voyager (którego chciałam kupić) kosztował w podstawowej wersji w silniku benzynowym ok.165tys.
~dareksz604146@orange.pl
Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW
kupiłem auto używane ksenon, GPS, i wiele innych nawet skóra za 35 tyś myślę że nie jest to coś wielkiego, jeżeli chodzi o nowy w salonie z takim wypasem to 140 tyś zł szybko traci na wartości. Polecam auto używane i jeszcze jedno unikajcie ASO.
~Leszek B.
Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW
Bogate wyposażenie w berdzo atrakcyjnej cenie.Popularne marki z niemiec maja byle co i duże przebiegi za 2x wieksze pieniadze.Mam porownanie wiec śmiało piszę w/w auta to normane taczki.
~baryła
Minivan 2.0 HDi 120KM 88kW
za tę cenę nie da się znaleźć innego auta w takim stanie w takim roczniku i z takim wyposażeniem oraz z taką kubaturą. Cała reszta konkurencji jest dużo droższa i nie koniecznie mniej problematyczna.
~Sebo
Minivan 2.0 HDi 107KM 79kW
Za tą cenę (23tys.) sześcioletnie auto w takim stanie to rewelacja. Bardzo wysoki komfort jazdy.Po 400 km trasie w ogóle nie czuje się zmęczenia.Polecam osobom ceniącym bezpieczeństwo i komfort jazdy.
~Grzegorz K.
Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW
Auto nie dla Kowalskiego, zatankowanie do pełna od prawie 300 zł, ale starcza czasami na ponad 1000 km. Gdyby nie korzystna cena zakupu, nie pozwoliłbym sobie na takie ładne autko.

Usterki Peugeot 807

Peugeot 807 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ZADOWOLONY
Minivan 2.2 HDi 128KM 94kW
117 TYS ZŁ- 8 PODUSZEK, ESP, TEMPOMAT, ABS, CZUJNIK COFANIA, ALUFELGI, KOMPLET KÓŁ ZIMOWYCH, PEŁNA ELEKTRYKA TJ. SKŁADANE LUSTERKA, BOCZNE DRZWI OTWIERANE Z PILOTA ITD.ITP.