Lista ocen Peugeot Boxer I (24) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~D@ro
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
w zamkach zablokowane klapki przeciwkurzowe, rygle tylnych i bocznych drzwi do wymiany,wytarte progi od strony kierowcy,niedziała regulacja reflektorów zbyt słabe przednie szyby ja wymieniałem 3 razy pękły od uderzenia kamyka, zbyt często siada rolka napinacza paska rozrządu wymiana 3 razy
~olo
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jeżeli w NOWYM!! porąbana była elektryka którą serwis naprawiał pół roku. Na gwarancji częste naprawy spowodowały,że obsługa sewisu już w drzwiach witała mnie po imieniu, bo tak częstym byłem gościem. Myślę,że RUPIEĆ to stosowne określenie!!!
~pawel_beres@cyberia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
I tu jest już trochę kiepsko: notorycznie psują się tylne drzwi, to samo dotyczy bocznych rozsuwanych. Wiecznie "strajkuje" klakson, często przepalają się żarówki, zacinają się zamki. Są to może duperele ale czasami potrafią zepsuć humor.
~nevra@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Nie mam zastrzeżeń, choć na austriackich górskich serpentynach zablokował mi się wentylator chłodnicy i nie można go było wyłączyć. Synchronizatory w skrzyni mogłyby być trwalsze.
~dklafas@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
wszyskto działa bez zarzutu, jedyny defekt to zapsuta regulacja kratki nawiewu od strony pasażera, wisi sobie ot tak :) i tłumiki do wymiany wszystkie poszły
~bgadaszewski@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Co chwile jakaś niespodzianka.H7 do wymiany co ok.1,5 miesiąca.\"Mc Persony \"- zdaje się - do wymiany z olejem
~dansound@tlen.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Najniższą częscią silnika jest alternator (mitshubishi) który jest mało trwały i delikatny.
~Gucio
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Po prawie roku eksploatacji wymieniłem żarówkę kirunkowskazu i linkę hamulca ręcznego.
~jeri@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Podświetlanie pokręteł wentylacji,poza tym regularnie trzeba smarować zamki w drzwiach,bo piszczą/
~DŁUGOSZ ANDRZEJ
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW