Lista ocen Peugeot Boxer I (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dklafas@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
przyciski i regulatory na konsoli środkowej ok ale włączniki przy kierownicy moim zdaniem źle umiejscowione. trzeci bieg wycieraczek wchodzi mi przełącznikiem w kolano. łatwo pomylić kierunki z długimi "na wyczucie"
~Butrus
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
jakość plastiku użytego do przełączników nie wzbudza zaufania ogólnie tandeta na maxa ponadto przy kierownicy są aż 3 wajchy przełącznik światła migacze i wycieraczki - porażka
~nevra@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Wszystko w zasięgu ręki, może trochę mało schowków na tysiąc drobiazgów, między siedzeniami jeździ plastikowy sklepowy koszyk na zakupykoszyk
~jeri@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Mało podręcznych schowków,nie ma lusterek na daszkach przeciwsłonecznych,nie można się nimi osłonić z boku.Za wysoko umiejscowiony podłokietnik kierowcy.
~Sebastian Zgierz bad.boy2@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Przyciski i włączniki pod ręką, ale lewarek mógłby być bliżej kierowcy troszke (albo ja mam za krotkie ręce) :/
~bgadaszewski@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Ręczny z lewej strony i brecha kierownicy przy pedale hamulca.Ubierz zimowe buty i hamuj.Porażka
~D@ro
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
w/g mnie wszystko do ręki tylko za mały schowek dobrze zaprojektowana przestrzeń ładunkowa bardzo pakowna
~kominek13@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
mam 189cm wzrostu i auto jest zle zaprojektowane dla wysokiej osoby za wysoko się siedzi
~olo
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
nic mnie szczególnie nie irytuje, regulacja pochylenia reflektorów mogła by być podświetlona!!!!
Furgon 2.2 TD 103KM 76kW
Twarde plastiki,ktoś wyłamał popielniczkę.Wszystko na swoim miejscu.