Lista ocen Peugeot Boxer I (32) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian Zgierz bad.boy2@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
I tu najwiękrzy plus !! Średnie spalanie na poziomie 9 litrów !!! Po trasie 7,5, po mieście 10 :) Wiele rzeczy można naprawić samemu (nie skąplikowana budowa auta) koszt części zamiennych raczej na średnim poziomie. Oto przykładowe: sworzeń wachacza 55 zł, tulejka wachacza 10 zł, przegub zewn 120 - 190 zł, łożysko koła prz 100 zł, koncowka drązka kierowniczego 50 zł, klocki 70 zł, rolka drzwi przesuwnych 160 zł, chłodnica od 380 zł, linka...
~nevra@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Pali mało, 9 - 9,5 l, niezależnie od tego, czy jeździ w trasie (gdy nie przekracza 130/h, przy 150/h dochodzi do 12, ale u nas ze względu na dziury nie da się jeżdzić z taką prędkością), czy po mieście. Zimą je o pół litra więcej. Przeglądy i obsługa i dealera drogie i byle jakie. Zawsze wlewali mi pół litra oleju za dużo, a potem odlewali. A ja za to płaciłam. Po gwarancji robię przeglądy i naprawy za jedną trzecią ceny robocizny z ASO.
~pawel_beres@cyberia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
W mieście pali ok. 10 l, natomiast na trasie mieści się w 9l o ile kierowca nie ma ciężkiej nogi! Natomiast jeśli chodzi o serwis to Peugeot zdziera straszne pieniądze na naprawach i przeglądach. Zawsze jak wracam z serwisu to jestem przez dwa dni wkur.......! To rozbój w biały dzień jakie oni mają ceny napraw nie mówiąc o cenach części zamiennych!!!!
~rewadres
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Jeśłi się ma dobrego i niedrogiego mechanika to eksploatacja tego autka jest naprawdę tania. Auto mało pali, jest w miarę trwałe, jeśłi się nie zaliczy kolizji to nie powinno być z niczym problemów. To już dopracowana konstrukcja i więkrzość blędów została wyeliminowana.
~a.niski@interia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
srednio 10l/100 serwis to szczyt wysokich cen za wymiane klockow hamulcowych powiedzieli 450zl,w dobrym prywatnym warsztacie zaplacilem 200zl.calkowicie zrezygnowalem z ich uslug
~dklafas@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
bardzo przecietnie bo około 10/100km, miałem wcześniej "kaczke" i zadowalała sie spalaniem osobówki ok 7.5/100km :)
~jeri@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
hihi - tu nigdzie nie będzie za ekonomicznie,ale jest nieźle.3-metrowej wysokości auto,w trasie ok.9.5l ropy na 100km.
~dansound@tlen.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Wersja maxi pali swoje ale jak się odmę z turbiny zdejmie to potrafi spalić dwa literki mniej.
~Jacek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
dość drogie części eksploatacyjne np: napinacz rozrządu około 400zł, łożyska przednich kół (skf) 400zł szt.
~D@ro
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
zbyt duży apetyt z pełnym ładunkiem przy średniej prędkości 120 km/h spala około 14 l