Lista ocen Peugeot Boxer I (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel_beres@cyberia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Trzeba dłubać przy przednim zawieszeniu - padają amortyzatory, gałki. Po 100000 km zaczeła cieknąć mi nagrzewnica. W serwisie odrazu chcieli ją matoły wymienić na nową (3000 zł) a wlałem jakiś preparat do uszczelniania ukł. chłodzenia dostępny w każdym sklepie motor. i do dziś mam spokój. Po 120000 padł mi bendix rozrusznika. Znajomy mechanik wymienił mi go za 30 zł (koszt bedixu w sklepie motor. 50 zł) - chodzi do dziś!
~nevra@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Skrzynia - piaty bieg padł zaledwie po 140 000, a powinien przy takiej cenie wytrzymać jakieś 500 000, tyle nam wytrzymał w starym Ducato, kupionym zresztą jako używany. Do wymiany szykuje mi się napinacz paska rozrządu, co wcale nie będzie tanie
~Grzechen
Furgon 2.2 TD 103KM 76kW
Pełna padaczka. Szczerze przestrzegam wszystkich potencjalnych użytkowników. Starsze modele były o niebo lepsze. Nawet nie chce mi się wymieniać wszystkich napraw żeby się nie denerwować.
~bgadaszewski@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Silnik przy 90 000km,chłodnica z pompą przy 120 000,skrzynia biegów po wymianie silnika trzy krotnie sprzęgło,do momentu gdy zrobiono naprawę w Rzeszowie -nie z części ze złomowiska.
~D@ro
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
wymieniona chłodnica rzuźni łożysko oporowe,końcówki wtrysków do wymiany,jeden właśnie mi pękł, przeguby duże luzy ale jeszcze można jeździć cały tłumik do wymiany
~DŁUGOSZ ANDRZEJ
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
SUPER JAK STARA KACZKA JEŻELI SIĘ DBA ACZKOLWIEK OPRÓCZ WYMIANY PŁYNÓW I FILTRÓW PRZEZ CAŁY ROK NIE DOTYKAŁEM SAMOCHODU ,PRZY CODZIENNEJ JEŻDZIE
~Matys
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Głowice, głowicw jeszcze raz głowice. 2razy wymieniałem głowicę za trzecim kupiłem silnik z przebiegiem 120000tys bez turba i jest wolny i dużo pali!!!
~Sławek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jeszcze nie zdażyło mi się żeby auto odmówiło dalszej jazdy.Wymieniam tylko sprawy eksploatacyjne. Zawieszenie z wyjątkiem amortyzatorów fabryczne.
~a.niski@interia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
przy 30000 urwalo sie trzymanie wtrysku omalo nie skonczylo sie wymiana glowicy[w serwisie pewnie by tak zrobili] ale w koncu zaplacilem 70zl
~Jacek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
słaba chłodnica, nagrzewnica, łozyska przednich kół i tuleje wachaczy. przednia szyba pełna odprysków ale nigdy nie pękła.