Lista ocen Peugeot Boxer I (35) - Silnik

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pysi
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Auto ma juz 560000 i w sumie nigdy nie sprawiało większych problemów, jedynie drobne usterki, z większych przy 500000 wysiadł alternator a teraz pomopa wtryskowa. Jedynym poważnym minusem jest lakier, auto było koloru niebieskiego, teraz cały dach jest biały i zaczynają sie pojawiać małe ogniska rdzy. Z tego co zauważyłem jedynie ten kolor ma takie problemy z lakierem, reszta jest ok. Polecam to auto z całego serca.
~Sebastian Zgierz bad.boy2@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jak na dostawczaka przystało trochę głośny ale elastycznośc wyśmienita jak na silnik bez turbiny. Polecam wymiane oleju nawet co 8 tys. przedłuży to jego zywotnosc. Ja narazie nie miałem z nim zadnych problemów, jedynie wymieniłem jedną świece zarową.
Furgon 2.2 TD 103KM 76kW
Jest to pojazd służbowy dlatego ma wielu kierowców i nie każdy o niego dba.Prędkość max. to170km.Po195000km zaczął kopcić i przybywało oleju. Winne były wtryski.
~nevra@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Trzeba go było kręcić do bardzo wysokich obrotów, by się rozpędził, zwłaszcza, jak był nowy. Potem po naszych usilnych prośbach coś przestawili pod maskę i jest trochę lepiej.
~dklafas@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
nie zachwyca dynamiką ale jest wystarczający na nasze polskie drogi, mam plandeke bez spojlera, opory powietrza są odczuwalne, v-max 100 km/h
~rewadres
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Silnik HDi do tej pory nie sprawił najmniejszego problemu. Zawsze pali na dotyk. Dobra moc i umiarkowane zużycie paliwa (średnio 9 litrów)
~Butrus
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Przez 60tyś przebiegu 2x wymieniałem głowicę po 2000szt! urwał sie tłok 4700zł naprawa, zawsze coś go boli TOTALNA PORAżKA
~MICHAEL2
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
BARDZO DOBRZE PRZYŚPIESZA NAWET PRZY OBCIĄŻENIU.NIE JEDNA OSOBÓWKA ZOSTAJE W TYLE.PRZY 65000KM ZATARŁA SIE ROLKA NAPINAJACA PASEK.
~bgadaszewski@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Po 90ooo km rozpadł się,a po 260000 urwał się bo w ASO Katowice pomylono śruby,a jedną z śrub urwano.
~dansound@tlen.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Mam wersję z silnikiem 2,5TD i ta jednostka radzi sobie z ą kupą blachy całkiem całkiem.