Lista ocen Peugeot Boxer I (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rewadres
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Może porównując z bliźniaczymi ducato i jumperem jest nieco droższy ale zawsze w drobiazgach lepszy. Na oko tego nie widać ale po dłuższym użytkowaniu wychodzi szydło z worka. Wcześniej jeździłem Ducato 99r 2.5 td
~Piotr999999
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jak za Auto z 2001 roku to całkiem ciekawa propozycja jak ktoś chce spokojnie jeździć . Chodź ciągnąć przyczepy bo nie daje rady ale auto oceniam w skali od 1 do 10 na 8 :-)
~bgadaszewski@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Wybuliłem z opłatą leasingową prawie 115 000,00zł,akumpel jeżdżący Żukiem nabijał się ze mnie że za swój złom zapłacił 3800zł.To jakieś 30 razy mniej, a jakość podobna.
~dklafas@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
za taki w miarę nowocześniejszy model (przesiadłem się z kaczki) to nie jest wygurowaną kwotą taka za jaką się je sprzedaje przeciętnie :)
~Sławek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Niemieckie auto są dużo droższe, a z jakością bywa różnie. Słyszałem tyle złych opinii o Mercedesach i VW od znajomych ,że uważam Peugota za rozsądny wybór.
~Adam
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Auto jak za tą cene godne polecenia i w miare niezawodne. Nie to co te nowe auta co teraz produkują do jednorazowego uzytku.
~olo
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Ciężko mówić o jakości gdy podczas naprawy silnika okazało się ,że fabrycznie założono wadliwą głowicę!!!!! BADZIEWO!!!!!!!
~jeri@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Zawsze może być lepiej,ale i tak wielki postęp w ciągu kilku ostatnich lat.Teraz busami jeździ się,jak dużą osobówką.
~kominek13@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
za 95 rok dałem 11500zł długi wysoki porównując inne autka w takiej cenie nie ma żadnej konkurencji.
~gggggggggg
gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg