Lista ocen Peugeot Boxer I (32) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bgadaszewski@tlen.pl
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Wentylatory siadły przy 180 000 km,ale za to tzw klima manualna już po 60 ooo km.I nikt nie potrafi naprawić,a do ASO nie będę ryzykował bo to ekipa z umiejętnościami białoruskich towarzyszy.
~DŁUGOSZ ANDRZEJ
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
DOBRZE GRZEJE NA DRODZE SZYBKIEGO RUCHU ,W CZASIE WOLNEJ JAZDY ZIMĄ SILNIK NIE DOGRZEWA SIĘ
~Jacek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
nieprecyzyjne pokrętło regulacji przepływu przez nagrzewnicę. Poza tym jestem zadowolony
~Sebastian Zgierz bad.boy2@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Ani razu się nie zawiodłem. Szyby odparowują szybko, a ciepłe powietrze leci juz po nie długiej chwili.
~rewadres
Furgon 2.8 TD 130KM 96kW
Zimą występują małe problemy z grzaniem ale to podobno wada fabryczna w modelu 2.8 hdi
~rafal
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
przy 200 tys km siadła nagrzewnica(ciekło do kabiny)nowa kosztowała 160zł więc nie dużo. grzeje bardzo dobrze
~kominek13@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
za słaba wentylacja miałem starego citroena c25 i było w nim o wiele lepsze przewietrzanie
~olo
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Wiecznie zaparowana prawa szyba!!!!!!! A jak się mocniej nastawi nawiew to od szumu łeb pęka!!!!
~pawel_beres@cyberia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
W zimie dobrze grzeje a w lecie trochę słabo chłodzi. Wystarczy uchylić okna i wszystko jest w normie.
~jeri@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Tu troszkę gorzej - nie ma ogrzewania,a raczej duszenie ciepłym "czymś" - jakby odsysało tlen(?)