Lista ocen Peugeot J 5 (18)

3,7
~Maciek R4
Furgon 2.0 75KM 55kW
polecam auto...jednak z większym silnikiem, chociaż jak się nie wozi ciężarów to 1.9D w zupełnośći wystarczy. Ojciec kiedyś użytkował J5 (poprzedniej generacji) i przejeździła u nas do blisko 800 000km bez żadnej awarii...potem była wersja II (z tym, że Ducato 14 2,5 TD) i pojeździł do 870 000km rówież bez napraw, tylko na obsłudze
~Marcin
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Auto naprawdę ok polecam z tym silnikiem bez turbo to bezawaryjna praca na długie lata na co dowodem jest mój j5
~maksymowicz witold
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
ogólnie polecam to auto , warte ceny , tylko blacharka dosc cienka w nich jest
~AS
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Baaardzo miłe zaskoczenie, mam bardzo złe doświadczenia z silnikami MB cdi i psa HDI a j5 było naprawdę ok.
~Karol
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
samochód dobry choć juz trochę stary ale sprawuje się świetnie zarówno na szosie jak i w ternie napęd na przód jest dobrą alternatywą na śnieg pod wruniek że się umie jeździć
~przemo
4 za sentyment wiekszy od vw t4 i na pewno mniej pali on
3,4
~Mateusz
Furgon 2.0 75KM 55kW
Przede wszystkim bezawaryjny , nigdy mnie nie zawiódł . Niestety nie jest zbyt dynamiczny. (Silnik)
~arek
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
auto idealne do pracy , miałem peugeoty j5 z silnikami 1.9 ale juz wiecej nie chce , ten co mam teraz ma pojemnosc 2.5 ,pali o litr wiecej na trasie przyspokojniej jezdzie jak 1.9 a duzo mnie silnik awaryjny , tamte to porazka w nich totalna , jak polecac mam to tylko peugeota j5 z silnikiem 2.5 diesel , 1.9 u mnie juz na starcie odpada za jakosc wykonania i brak osiągów przy aucie małym , bo chodzi mi o wersje mniejszą tego auta
2,6
~marcin
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
nie jest zle silnik nie zawodny tylko to spalanie duze duzy pakowne auto za grosze moze zle trafiłem ale nie polecam!!! (Silnik)
~PPPPPPPITTTTT
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
Mam ten samochód parę lat i spisuje się doskonale, jest to wersja kempingowa więc już parę krajów zwiedziłem polecam