Ocena kierowcy - Peugeot Partner I

slawekpay, 14 lat temu
Silnik 1.6 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2007
Peugeot Partner I 1.6 HDi 90KM 66kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : ilość miejsca w środku
Auto fajne do małego biznesu, doskonałe dla rodziny z dwójką dzieci, wszystko do niego można zapakować, wysoko się siedzi, wygodnie wsiada, zawieszenie miękkie jak na takie auto. Na plus: fajny w trasy, super się nim wyprzedza, niska cena zakupu, dużo zamienników, disle bardzo mało palą a zachwycają elastycznością 1.6 hdi 90 koni, co do zawieszenia to nie prawda że pada, bo w skodzie wymieniałem przy 85 tyś a tu mam 104 tyś i nic nawet nie stuka, dużo miejsca z przodu jak i z tyłu a o bagażniku nie wspomnę Na minus: słaba jakość plastików w środku, wyciera się farba z klamek i gałki zmiany biegów, niewygodnie siedzi się z tyłu z uwagi na zbyt pionowe położenie kanap, głośna praca wentylacji, wycieki z pod skrzyni biegów, mało precyzyjna skrzynia biegów (przyzwyczaiłem się do skody), fatalnie się parkuje do tyłu, Ogólnie fajny samochodzik do wszystkiego
kultura pracy jak na disla zaskoczyła mnie na plus, stosunkowo elastyczny, trochę głośniejszy od starszego 2.0 hdi
biegi wrzuca się dość ciężko i mało precyzyjnie, drążek zmiany biegów jak w autobusie autosan
samochód dobrze się prowadzi, zawieszenie jak na auto dostawczo-osobowe w miarę miękkie, budą troche buja ale gabaryty mówią same za siebie
widoczność super, siedzi się wysoko
jak na lata 2003 to model wyglądał ładnie i nowoczesne, do dnia dzisiejszego nawet bardzo się nie postarzał
w zimie długa się nagrzewa ale to normalne w dislu, na zakresie 2 i wyżej głośno pracują nawiewy, klima w pełni pokrywa zapotrzebowanie w nawet upalne dni
przestrzeni jest naprawdę sporo
wyciszenie przeciętne starsze modele 2.0 hdi są cichsze
spalanie jak na takie gabaryty super, da sie odczuć
ciągle coś się psuje ale są to drobiazgi, ale ogólnie lepiej wypada niz skoda fabia
poważnych usterek jak naraźie nie miałem ale zobaczymy

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDi 90KM 66kW [l/100km]

6,1