Ocena kierowcy - Peugeot Partner II Furgon L2 Facelifting 2015

Bandi 36, 5 lat temu
Silnik 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Rok produkcji 2018
Peugeot Partner II Furgon L2 Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Kultura pracy ,charakterystyka moc i niskie zużycie paliwa.Kto dużo jeździ na pewno będzie zadowolony
Za dobra cenę w granicach 50-60 tys. dostajemy auto mieszczące w kabinie kierowcy trzy osoby. przestrzeń ładunkowa (850kg), nieco wydłużona względem L-1. Napędzany silnikiem diesla 1,6 o standardzie Euro 6 niezbyt żarłocznym w paliwo co jest najważniejszym atutem w flocie firmy. Silnik bardzo dobra charakterystyka momentu obrotowego odpowiednio przełożona na skrzynie biegów. Silnik ma moc 100km ale radzi sobie .Jedyny mankament jaki mi się nasuwa to rozmieszczenie i ilość schowków w kabinie kierowcy to jakaś porażka ten temat konstruktorzy muszą koniecznie dopracować.
Charakterystyka silnika świetna , żwawy na wszystkich biegach. Zbytnio jednostka nie hałasuje. Bardzo oszczędna w zużyciu paliwa .Nie dotyczy autostrady. Kultura pracy silnika bez zarzutu. Odpalanie w minus 12 bez problemu.
Żadnych problemów jak w zegarku szwajcarskim.
Nie mogę narzekać na razie za mało na liczniku.
Nie mam zastrzeżeń ,za krótko użytkuje pojazd
Jeżdżę różnymi autami tutaj widoczność jest na 5+
Mile zaskoczony zużyciem paliwa i kultura pracy silnika.
Klimatyzacja latem ok. W warunkach zimowych zanim się wszystko rozgrzeje szczególnie w mrozne dni to nogi marzną.
Jak na tak mały samochód trzy osoby dobrze siedzą.Osoba siedząca w środku musi byc raczej niewielkiego wzrostu.Mozę nie jest to wóz do pokonywania dalekich tras w trójkę ale juz w dwóch pełen komfort.
Pewnie mogło by być lepiej ,jednak nie jest to auto z wysokiego segmentu jest to wół do roboty.
Zużycie paliwa mile mnie zaskoczyło przy tak żwawym silniku na zwykłych drogach w pięciu litrach na 100 km potrafi mile zaskakuje przy dystrybutorze.ADBLU dolewam raz na 20 tys a wiec niezbyt wymagający.
Za dobra cenę dostajemy auto mieszczące w kabinie kierowcy trzy osoby. przestrzeń ładunkowa nieco wydłużona względem L-1. Napędzana silnikiem diesla 1,6 o standardzie Euro 6 niezbyt żarłocznym w paliwo co jest najważniejszym atutem a flocie firmy.
Podnośnik szyby w drzwiach głośno domykał szybę ale wymieniono w serwisie i wszystko ok
Nie odnotowałem

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 BlueHDi 100KM 74kW [l/100km]