Najnowsze oceny Peugeot RCZ

4,1
~idaft
Coupe 1.6L THP 16v 200KM 147kW
Jedno z moich ulubionych aut w kategorii opłacalności i radości z jazdy. Jeździłem wersją 200KM jak od razu wyszedł, jeździłem kilka lat po premierze. Poza niebanalną i świetną stylistyką, daje dużo radości z jazdy. Prowadzi się precyzyjnie i dobrze trzyma się zakrętów. Minusem w kategorii użytkowania na co dzień jest twarde zawieszenie i słaba widoczność. Minusów jako auto weekendowe - nie stwierdzono. Jeśli zależy nam na efektownym aucie w...
~Rafal
Coupe 2.0L HDI FAP 163KM 120kW
8 spośród 10 najpiękniejszych samochodów świata. Nie spodziewałem się że może być samochód, którego widok będzie mnie ciągle cieszył po 5 latach użytkowania. Przepiękny, absolutnie bezawaryjny, niebywale oszczędny, zaskakująco wygodny (dla siedzących z przodu) poprostu Król Lew. Polecam bez dwóch zdań.
~Szymon
Coupe 2.0L HDI FAP 163KM 120kW
Jeżeli szukasz samochodu nietuzinkowego, który czerpie wzorce z dawnej eleganckiej motoryzacji, chcesz zwracać uwagę przechodniów czy tez innych kierowców, zarówno móc poruszać się oszczędnie jak i sportowo w zależności od sytuacji oraz czerpać frajdę z jazdy - trafiłeś idealnie!
~Marcin
Coupe Facelifting 1.6 THP 155KM 114kW
Mocne wrażenia za niewielkie pieniądze, mój przez kilka lat nie złapał żadnej poważnej usterki i dostarczył wiele frajdy
~Wojtek
Coupe 2.0L HDI FAP 163KM 120kW
Samochód wizualnie piękny, silnik diesla dość oszczędny, daje frajdę z jazdy, zwraca na siebie uwagę.
~Simon
Coupe Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
Wspaniale auto,5lat uzytkowania i serwisowania przeglądy żadnych problemow
Dziennik kosztów dla Peugeot RCZ
7,2