Lista ocen Peugeot Rifter (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin Krupski
Long 1.2 PureTech 130KM 96kW
Buda huczy powyżej 120. Drobne nierownosci oraz szum opon na katastrofalnym poziomie. Silnik wyciszony akceptowalnie. Jeśli nie ruszamy/przyspieszamy, nawet da się rozmawiać. System audio bardzo porządny, system głośnomówiący świetny!!!
~rh
Standard 1.2 PureTech 110KM 81kW
Mam relingi. Jak kupowałem były w standardzie. Teraz chyba są za dopłatą i jeśli nie ma się potrzeby wożenia czegoś na dachu bym z nich zrezygnował. Są elementem który najbardziej hałasuje przy większych prędkościach. Poza tym auto jest ciche.
~Mirek
Long 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Do 120 km cisza w kabinie. Powyżej tej prędkości robi się głośniej wprost proporcjonalnie do wzrostu V i oczywiście oporów toczenia - sylwetka auta robi swoje. Ale nie jest źle...
~Tomasso
Standard 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Też ok jak na tego typu samochód, przy wyższych prędkościach powyżej 130 zaczyna szumieć - gabaryty dają znać o sobie.
~adk
Long 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Przy przejeżdżaniu przez kałuże odczuwalne jest uderzenie wody w podłogę, czuć to przez stopy. Mam porównanie do berlingo z 2016 roku.
~Tytoos
Long 1.5 BlueHDI 102KM 75kW
Tu jest bardzo średnio, dlatego wykonałem wyciszenie nadkoli i klapy bagażnika. Zawieszenie pracuje cicho
~Miki
Standard 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Bywało lepiej nie ma tragedii.... można odstawić do firmy wyciszającej zwłaszcza tańsze wersje.
~Maxibxl
Standard 1.5 BlueHDI 130KM 96kW
Jest głośno. Według mnie za bardzo. Słychać toczące się po asfalcie koła i to baaardzo wyraznie
~Sebastian
Long 1.2 PureTech 110KM 81kW
Źle nie jest, ale fajnie by było, gdyby mniej docierało dźwięków z zawieszenia.
~Sebastian
Long 1.2 PureTech 110KM 81kW
Źle nie jest, ale fajnie by było, gdyby mniej docierało dźwięków z zawieszenia.