Lista ocen Renault 18 (28)

~rakumaru@interia.pl
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Jesli ktos lubi motoryzacje lat 70/80 to szczerze polecam. Autko niesamowicie sie prezentuje o ile jest zadbane. Teraz juz sie tak samochodow nie robi.
3,8
~BATA
Sedan 2.0 105KM 77kW
Jest to dobry i wygodny samochód. W dodatku ma niezłe kopyto. Dobre hamulce. Wysoki komfory jazdy tak dzięki zawieszeniu jak i wyposażeniu. bardzo bobre na dłuższe trasy. Drobne problemy z częściami zamiennymi (mam rzadko spotykany silnik 2.0)
3,7
~owca@west.tarnow.pl
Kombi 1.6 Turbo 125KM 92kW
Kocham to auto, w nim pierwszy raz prowadziłem, kochałem się, i naprawdę bardzo lubie, no i naprawdę miło jest takim kantem bujać nowe bryczki, 125 KM wystarczy do niezlej zabawy.
3,2
~gmd1@interia.pl
Sedan 1.6 73KM 54kW
to moje pierwsze auto, jezdziłem już wieloma samochodami ale to nie to samo co "osiemnastą", nigdy się go nie pozbędę, to coś jakby miłość...
~Tomek J.
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Poprzedni właściciel wciąż mie może uwierzyć że ona jeszcze jeździ i to całkiem dobrze. (ja też bym nie wierzył kilka lat temu gdyby ktoś mi powiedział że ten samochód będzie mi tak długo służył).
~tmoskit@o2.pl
Kombi 1.4 64KM 47kW
Muj model to Renault 18 kombi TL .Ogrom miejsca nic się nie psuje (odpukać)pali jakieś 9l gazu na 100 w cyklu mieszanym przydał by się mi 5 bieg ale i tak jest nieźle.Centralny zamek,elektryczne szyby,alu felgi budzą zdumienie u niekturych.Wspaniały wuzek na wycieczki zgraną paczka można na nim polegać.Polecam dobre auto za nie durzą kasę PS: przydała by mi się schemat instalacji elektrycznej
~polnoc koszalin
Sedan 2.0 105KM 77kW
troche smierdziii ale grzeje jak z jakiegos pieca (Wentylacja i ogrzewanie)
4,1
~Marek Grądz Posadów
Kombi 2.0 4x4 104KM 76kW
10/6/100 przegląd kosztuje niecałe 100 zł, ale żadko kiedy coś się psuję. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodło, abym gdzieś nie zajechał czy nie wrucił z kąś. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~bob marley
Sedan 1.6 73KM 54kW
teraz nie robią takich samochodów pozatym no coments
~Stanisław K. e-mail: posejdon 282@tlen.pl
Sedan 1.6 73KM 54kW
silnik juz minimalnie bierze olej,ale od wymiany do wymiany -jeden rok dolewać nie potrzeba,spada tylko poziom z okolicy górnej kreski na miarce do połowy (Silnik)