Lista ocen Renault 5 I (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian Jaworski
Hatchback 1.4 Automatik 59KM 43kW
trwałość końcówek drążków , swożni wachcza, amortyzatorów daje do myślenia . sprowadziłem to autko 7 lat temu z przebiegim 30000 km. teraz ma 10500 km. i częsci spełniaj bez problemu normy na stacjach diagnostycznych chć nie były wymieniane.
~k_rzys
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Raz mi sie poluzował wężyk doprowadzający benzyne do silnika no i z pełnego baku została tylko połowa ale usterka szybko została usunieta :P
~zikan (clint_eastwood@wp.pl)
Hatchback 1.1 45KM 33kW
czaem potrafi się sam z siebie zatrzymać, ale też sam się naprawia; wariuje czasem wskaźnik poziomu paliwa i trochę prędkościomierz
~rgar@wp.pl
Hatchback 1.4 Turbo 160KM 118kW
kupiłem go w nienajlepszym stanie i dlatego zawsze coś wyskoczy do zrobienia,skrzpią plastiki ale to nie dziwne w tym wieku
~JaCuŚ
Hatchback 1.1 45KM 33kW
pękła rączka od ssania, marne podświetlenie licznika ale to dla mnie pretekst żeby wymienić na niebieskie
~"zadowolony" posiadacz
Hatchback 1.1 45KM 33kW
nie komentuje tego bo.................. części drogie niema co ukrywać nawet bardzo drogie
~Medemblikus
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Dobrze się spisuje na dalekich wyprawach. Niestety często przy tym roczniku odwiedzam serwis.
~kierzekar@wp.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
silnik nie do zdarcia, zawieszenie trochę się sypie, ale trudno się dziwić ze względu na stan dróg
~TM, Kraków. tmachnik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
15 lat- żadnych problemów (wymieniłem przełącznik świateł i złamaną przy -20st mrozie dźwignię ssania)
~zadowolony
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Zawsze coś drobnego może się zepsuć ale nie wpływa znacząco na stan kieszeni.