Lista ocen Renault 5 I (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Jak na ten segment bardzo dobra. Po złożeniu siedzeń tym autem można wiele przewieźć. Na dłuższe trasy dla wygodnej podróży auto przeznaczone jednak dla dwóch osób + bagaż ( przynajmniej w wersji trzydrzwiowej).
~Zakochany ( po zakupie Reni...)
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Mam 187 cm wzrostu i kiedy z przodu siedzę wygodnie, to w tyle mój ojciec (186 cm) ma przed kolanami ok 7 cm wolnego miejsca (mamy 2 superpiątki pięciodrzwiowe, niewiem jak tam w coupe)...
~k_rzys
Hatchback 1.1 45KM 33kW
jak sobie cofne całkiem fotel mam wystarczająco miejsca (mam 195cm) z tym że tylko niskie osoby mogą wtedy z tyłu jeździć ale jak dla mnie to jest wystarczająco
~Jacek
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Ważne jest żeby kierowca miał wygodnie. Reszta nie ważna. Mi jest wygodnie. Chociaż jechałem z dwójką dzieci w fotelikach no i z bratową i jakoś było ok.
~rgar@wp.pl
Hatchback 1.4 Turbo 160KM 118kW
dla mnie troche ciasno za kierownicą,pasażerowie jeszcze nie narzekają-zaczęli!!1,5 roczne dziecko siedzące za mną w foteliku ma nogi w moich plecach:(
~Sebastian Jaworski
Hatchback 1.4 Automatik 59KM 43kW
jak na niezbyt duże rozmiary zewnętrzne w środku miłe zaskoczenie miejsca pod dostadkiem. A fotele pierwsza klasa
~kebi@pf.pl
Hatchback 1.3 64KM 47kW
Wszystkie osoby, które wiozłem były zachwycone ilością miejsca w tak małym samochodzie (najwięcej jechało 7 osób, a spokojnie 4)
~TM, Kraków. tmachnik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Przy tak małych wymiarach zewnętrznych - całkiem wygodnie, również z tyłu. Oparcia przednich siedzeń rozkładają się tylko do 3/4
~...:::V71:::...
Hatchback 1.3 Automatik 55KM 40kW
Z przodu duzo miejsca jak na taki samochód, z tył jest miejsca w sam raz żeby psa wozić ;)
~have a lot of fuń
Hatchback 1.1 45KM 33kW
w wersji ciezarowej (2-osobowej) mnostwo miejca dla kierocy i pasazera, ci z tylu trache narzekaja