Lista ocen Renault 5 I (30) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Przełożenia wchodzą dobrze, nawet z kliknięciami. Przy mrozach przy zimnej skrzyni ciężka redukcja na II. Rossi delikatnie rosi olejem na uszczelce, warto co 10 tyś przy wymianie oleju w silniku sprawdzać stan oleju w skrzyni.
~winko 507852013
Hatchback 1.1 45KM 33kW
baaaaardzo długa no i dobrze bo w tym czasie można dokładac do pieca trójka jest bezkonkurencyjna jak przyredukujesz i trafisz w obroty zostawisz wszystkich
~TM, Kraków. tmachnik@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Delikatna i pewna zmiana biegów, przejscie 3/4 trochę trochę źle zestopniowane. Może w 5-ciobiegowej skrzyni wygląda to lepiej.
~Zakochany ( po zakupie Reni...)
Hatchback 1.1 45KM 33kW
mam skrzynię piątkę, po 20 latach eksploatacji nie mam żadnych luzów, biegi wchodzą gładko i precyzyjnie...
~Jacek
Hatchback 1.1 45KM 33kW
4 biegi do przodu, brakuje tej 5 ale lepiej sie zbiera na 4 biegach. 140 na 4 i jeszcze miałem gaz
~Jacol
Hatchback 1.1 45KM 33kW
gdyby tak 5 -biegową, częst jadę autostradą z Wrocka do Krakowa i brakuje 5-go biegu. Ale nie narzekam.
~Sebastian Jaworski
Hatchback 1.4 Automatik 59KM 43kW
dobre długie przełozenia . inne autka np. corsa , peugot 206 o tej samej pojemności WYMIĘKAJĄ
~Medemblikus
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Często problem z włączeniem wstecznego szczególnie zimą. Mam wersję 4 biegową. I poza wstecznym wszystko OK
~Jac
Hatchback 1.3 64KM 47kW
Biorąc pod uwagę stopień zaniedbania wodzików do jakiegoo dopuściłem to skrzynia powinna być święta.
~have a lot of fuń
Hatchback 1.1 45KM 33kW
przy mrozie przymarza i nie chce jechac ( ale poniżej -20) szkoda, ze 4 biegi, brakuje tego 5-ego