Lista ocen Renault 5 I (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~...:::V71:::...
Hatchback 1.3 Automatik 55KM 40kW
Piątkę można kupić już 400pln!! Wydając trochoę więcej, ok 2000-3000pln mamy juz naprawde fajne, ekonomiczne i niezawodne autko dla mlodej osoby. Autem jeździ się naprawde przyjemnie jak za takie pieniądze :) Ja mam już rok i nie sprzedam za szybko bo i po co? Wszędzie zaparkuje, zwinne w korkach ;) i mam gaz :D 100km (w mieście) kosztuje mnie zimą 22pln! :D
~urubu4@wp.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
po ok 25,000km od zainstalowania LPG w prównaniu do benzyny zaoszczędziłem ok. 2400zł z tego koszty instalacji to 1100zł a teraz to juz szkoda gadać bajka!. Czuje się jak panisko tankuję zawsze do pełna i jazda. Jestem wolnym człowiekiem !!!
~rgar@wp.pl
Hatchback 1.4 Turbo 160KM 118kW
W takim jak teraz jest stanie nie zamienił bym na SC czy Matiza:)Jak by sie trafił chętny do kupienia.... mail podany:)(wózek mi sie ledwo mieści w bagażniku i ogólnie robi się przyciasny jak dla 4 osobowej rodzinki)
~adlem@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Za małee pieniądze można kupić doskonałe auto dla początkujących, dynamiczne, tanie w utrzymaniu, wygodne. Polecam, zwłaszcaa z silnikami 1.4.
~Demorikon
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Z wyglądu małe ale przestronne cenowo nie drogie ale części niezbyt tanie jazda ekonmiczna i przyjemna!!!!:):)):)
~kierzekar@wp.pl
Hatchback 1.1 45KM 33kW
za niecałe 4 tyś. zł za samochód + małą inwestycja w drobne naprawy i możemy naprawdę długo i ekonomicznie pojeździć
~winko 507852013
Hatchback 1.1 45KM 33kW
zapłaciłem 2,5 tys za auto z gazem tyle co za malucha a maluch przy nim to kosiarka do trawy
~Sebastian Jaworski
Hatchback 1.4 Automatik 59KM 43kW
i tu mamy duży plus bo jakość chodzi mi o wytrzymałość elemętów jezdnych do ceny autka jest DOBRA
~KraQ
Hatchback 1.1 45KM 33kW
Genialny mały samochód. Wole mieć Renie 5 niż jakiegoś nowego matiza. Legenda na 4 kołach :-)
~zikan (clint_eastwood@wp.pl)
Hatchback 1.1 45KM 33kW
użytkowanie niezbyt drogie, cena zakupu mogłaby być niższa (3500 PLN), ale jest w świetnym stanie