Lista ocen Renault 9 (39) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik z Przemyśla
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Od tak starego autka nie można oczekiwać za dużo jak na swój wiek "trzyma się" dobrze, mało pali, dośc duży, wytrzymałe silniki, bardzo lekki (800 kg). Blacha karoserji jest wytrzymała na korozje ale w niektórych miejscach zbyt cienka (łatwo zagjąć), może zbyt miękkie zawieszenie z tyłu (nawet po podniesieniu tyłu szybko opada nisko przy niewielkim obciążeniu,np. 3 osoby z tyłu). W sumie to bardzo dobre małe rodzinne auto dla ludzi których...
~Ajfel
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Kiedyś handlowałem z kimś autkami i naprawde jeździłem już wszystkim. Jeśli ktoś to czyta i chce zadecydować co sobie kupić to naprawde gorrąco polecam ja go kupiłem za 600zł a co można za taką kaske kupić? dobrego malucha? Poldka beż gazu? hmm nie ma co porównywać jeżdzi naprawde super jak za taką kaske , zresztą jak bym chciał kupić taką w idealnym stanie to myśle że 1500zł by mi wystarczyło. Gorrąco polecam.
~Masahista z konieczności
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Miałem 15 letniego malucha i był mniej psujny od tego latawca. Konfort jazdy jednak nieporównywalny. Rozumiem że 20 letnie auto będzie usterkowe ale mie przypuszczałem, ze aż tak. Mam warsztat i wszystko robię we własnym zakresie inaczej koszty napraw przerosły by koszty zakupu przynajmniej dwukrotnie.
~silva
Hatchback 1.4 60KM 44kW
świetne autko ale niestety miałem stłuczkę:( chętnie, kupię Renault R9 lub R11, może być też uszkodzony, fajnie by był jak by był srebrny;) Czekam na propozycje, mogę ewentualnie też się zamienić na inną rzecz np. telefon KONTAKT; strefax11@poczta.onet.pl gg: 10481011 nr. telefonu; 694339333
~RaQ z Gorlic
Hatchback 1.7 95KM 70kW
Dostałem ten samochód od mojego ojca. On go meczył ciągłymi wytjazdami za granice przez 10 lat. Ja nim jeżdze od 3 lat a mam 21 lat i jak na studenta to auto jest bardzo tanie w utrzymaniu, spalanie jest niskie a i prawie nic sie nie psuje(czasem rdza zjada błotniki)
~maciek1976
Hatchback 1.4 60KM 44kW
tak jak pisalem pąby gwarancyjne na silniku same ze starości odpadły. to auto było u mnie w rodzinie od 1986r, (a rok produkcji to 1985) jeździło sie dobrze . nie ma innego samochodu który bym ponownie chciał kiedyś kupić ( no chyba że nowe RENAULT 9 GTL ) !!!!! HE HE HE !!!!
~Didi_23
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
jako pierwszy samochód idealna, duża, wygodna, pakowna, wspaniała na dłuższe wycieczki oczywiście pamiętajmy, że to jest 22 letni samochod (więc wycieczki w granicach rozsadku). Poprostu do tego samochodu trzeba miec serce wtedy odpłaci sie tym samym
~ToMmEcK grasser@o2.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony z tego autka. Zwłaszcza, że to pierwsze autko, które należy do mnie. na pewno wolę tę renówkę niż każdego malucha. wspaniały dla młodych ludzi bez kasy: ekonomiczny, tani, łatwy i niedrogi w utrzymaniu. daje radę!!!
~Bartek- Szczecin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Kupiłem go za 170zł (sto siedemdziesiąt)po lekkiej stłuczce i od tej pory mało co się psuje, jest komfortowy. Nadaje się do miasta jak i na trasę. W przedziale cenowym do 2500zł nie ma bardziej komfortowego i niezawodnego auta.
~Draco.665@poczta.fm
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Auto wyceniam na jakies 700zl. Kupic mozna za to tylko kiepskiego maluch, a jesli porownac komfort jazdy... Nie oddalbym tego auta za 10 maluchow. Bede nim jezdzil,az silnik padnie,albo wypadna fotele ze srodka :D