Lista ocen Renault 9 (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Masahista z konieczności
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Instalacja elektrzyczna sypie się cały czas i żeby nie fakt że jestem elektrykiem nie wydoliłbym finansowo. 2x wymieniałem przekaźnik od włączania wentylatora,(muszę zastosować inne rozwiązanie) Psuje aię wyłącznik od świateł, itd.itd. jedno naprawisz drugie się psuje. Uszkodził się termostat od przyspiesznika pompy wtryskowej. Zamkiem od strony kierowcy cieszyłem się tydzień Szyberdach musiałem zakleić silikonem żeby uratować auto przed...
~Bartek- Szczecin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak do tej pory raz padły mi styki w elektromagnesie rozrusznika. Na szczęście sam je naprawiłem (nowy el.magnes 70zł). Poza tym czy auto jedzie 150 czy 60 km/h spisuje się wyśmienicie. Jak na jego wiek idealnie bo w tym przedziale cenowym lepszego nie znajdziecie
~Draco.665@poczta.fm
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Na te lata? Drobiazgi? Jezeli sie nie tlucze to znaczy ze juz odpadlo ;P Wlacznik wentylatora (3 nie dziala), przelacznik swiatla/kierunkowsazy padl. Drogowe mam na osobnym wlaczniku.Otwiera sie klapka z bezpiecznikami.
~adass82
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
raz pękł mi wąz płynu i miałem wyciek który w trasie o 5 rano w zimie naprawilem i pojechalem 50km do domu :), pozatym skrzypienia które juz zlikwidowalem, no i ten "hałas"który tez zniweluje:)
~Zadowolony użytkownik!! :)
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Jak coś trzeba wymienić to znaczy, że się zupełnie zużyło... Od czasu do czasu poprawa układu hamulcowego, elementów zawieszenia (te polskie drogi...) i żarówki czasami :P!! To tyle...
~ADAMs84
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Jak na francuskie auto z tamtych lat to bardzo dobrze sie sprawuje, mimo malych wad jest naprawde udanym egzeplarzem. Drobne usterki hehe to chyba tylko wypalanie sie zarowek:P
~Marluk
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Autko sprawuje sie dobrze.Jak by ktos miał do sprzedania z silnikiem 1.4 całe sprawne lub na czesci to prosze o kontakt pod numer 661628360 lub na gg 6294027
~Didi_23
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
W tym samochodzie tylko drobiazgi sie psują. Jak mam coś wymienić to klamki u drzwi, klapy przeciwsłoneczne nad kierowcą i pasażerem itd
~Ajfel
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Silnik na łąńcuszku , nic do niego jescze nie kupowałem bo nawet sie nie psuje ale pewnie częsci troszke droższe od VW czy opla ale uważam że jest naprawde OK
~ToMmEcK grasser@o2.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
obluzowana plastikowa obudowa od liczników, samootwierający się schowek, naprawa zamka w drzwiach. nic, co nie dałoby się zrobić samemu.