Lista ocen Renault 9 (33) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek- Szczecin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Jak na silnik z takim przebiegiem autko pali bardzo mało. W mieście udało mi się zejść do 7,6l/100km. Na trasie jadąc do 120km/h nie bierze więcej niż 6,6l/100km Cen napraw nie znam bo sam większość robię. Jedyne co zrobił mechanik to wymiana osłon przegubów 70zł strona40zł guma. Części ogólnie są na prawdę tanie ale często spotykałem się z mechanikami którzy mówili że Renówek nie robią ;)
~Zadowolony użytkownik!! :)
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Spalanie bardzo małe jak na silnik 1400ccm!! W mieście mieści się w 7 litrach... a i koła nieraz zapiszczą i zadymią :D:D!!!! Przeglądy tanie, tylko raz w sezonie... Nie ma potrzeby częściej.. Policja jeszcze nigdy nie miała wątpliwości co do sprawności pojazdu...
~Patryk
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Tak jak pisałem spala trochę tej bejcy na setkę (średnio 5l.), napraw nie potrzeba jak stoi w garażu, olej ten sam od kilku lat i nie widać zanieczyszczeń ani jego ubywania. Przegląd jak każdy inny ale podobno naprawy są drogie bo części trzeba z francji sprowadzać. Polecam autko.
~Masahista z konieczności
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
Częsci o dziwo mimo obiegowych opini o kosmicznych cenach do aut francuskich bardzo przyzwoite. Mimo wieku auta nie ma kłopotu z dokupieniem części. (dla przykładu podam komplet leflektorów zewnętrznych przednich 90 zł.)
~Mauvais
Hatchback 1.7 95KM 70kW
Moj spalal w granicach 9 litrow po miescie(mama schodzila nawet do niecalych 8) A na trasie jak sie jechalo tak do 120 to 6 do 6,5 powyzej 120 jzu troszke wiecej ;) Po zalozeniu instalacji gazowej srednio o 2 litry wiecej LPG.
~Ajfel
Hatchback 1.4 60KM 44kW
paliwka nie potrzebuje za dużo przy częstym zapalaniu na zimnym silnku nie weźmie więcej niż 9 litrów po mieście a tak to jakieś 7 i pół , po trasie nie depcząc tak przy stówce, myśle że można zejść poniżej 7miu.
~Maciek_Szmajdziul@wp.pl :)))))))))))))))))))))))))
Hatchback 1.4 60KM 44kW
W mieście spala ok 9 l /100km W trasie spada nawet do ok5 l/100km Za przegląd płace coś koło 200 zł A jeśli chodzi o części to nie są zbyt drogie bynajmniej u mnie :)))) ale trzeba czekać bo są sprowadzane z zagranicy :))))
~adass82
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
niech już ludzie nie mówią jakie to czesci do francuza sa drogie... bzdura kosztują tyle ile inne części, ja kupilem zaniedbane auto wiec wlozylem troche ale nie żałuje...to tak jak z modelarstwem ...:)
~sonlight1@wp.pl
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Bardzo tani w eksploatacji. Ciężko dostać części. Staram się wszystko robić sam. Spala gaz bo jeżdżę tylko na gazie. Tak jest taniej, ale nie dobrze dla silnika.
~Marluk
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Autko sprawuje sie dobrze.Jak by ktos miał do sprzedania z silnikiem 1.4 całe sprawne lub na czesci to prosze o kontakt pod numer 661628360 lub na gg 6294027