Lista ocen Renault 9 (35) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony użytkownik!! :)
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Silnik wysokoobrotowy, więc co za tym idzie szybko nagrzewa się nagrzewnica... W zimie po ok. 1 - 2 km jest ciepło... Latem... heh, brak klimatyzacji... Tylko szyby pozostaje odsuwać ;)
~Draco.665@poczta.fm
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
No, tu juz troche gorzej. Diesel wono sie nagrzewa w zimie i chwilke trzeba podygotac, ale jak juz sie rozgrzeje to wczasy:) W lecie nadmuch cieplym przez caly czas :( ale klimy nie oplaca sie zakladac:)
~Marcin Kamycki (Płock)
Hatchback 1.4 60KM 44kW
z tym sa lekkie problemy. Wymaga czasu zanim w samochodzie zrobi się ciepło. Z tyłu samochodu nie ma go wogóle i pozostaje tak zimno. Wentylator chodzi bardzo wolno w porównaniu z innymi.
~Patryk
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Ojjj jak w zimę zimno i się podkręci na ogrzewanie to robi się prawie jak na wiosnę :) Trochę gorzej z wentylacją i chłodzeniem w lato bo to jednak nie klima tylko nawiew :)
~piotrek_reja@wp.pl
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
na jak ten rocznik tom mam problemy tylko z elektryką szyb , (zajechany silniczek w lewych drzwiach) , szyberdach jest , wentylacja działa :)
~Marluk
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Autko sprawuje sie dobrze.Jak by ktos miał do sprzedania z silnikiem 1.4 całe sprawne lub na czesci to prosze o kontakt pod numer 661628360 lub na gg 6294027
~adass82
Hatchback 1.6 D 55KM 40kW
jak ktos już pisał "do klimy sie nie porówna",moim zdaniem jak na tamte czasy sama idea była ok, wentylator chodzi nie za szybko ale mozna przerobic ;)
~Bartek- Szczecin
Hatchback 1.4 60KM 44kW
Nie wiem jak w innych egzemplarzach ale u mnie słabo grzeje. Może mam zapchaną nagrzewnicę... Ale w zime da się jechać :)
~RaQ z Gorlic
Hatchback 1.7 95KM 70kW
jak sie rozchula to grzeje okey ale to jak sie rozchula a w lecie to mam niestety saune bo zepsuł mi sie suwak
~domiwielki@tlen.pl
Hatchback 1.4 Automatik 68KM 50kW
W tej wersji (może i w innych także) występuje pobór powietrza tylko z zewnątrz, szkoda. Pozatym bez problemów wszystko się spisuje