Lista ocen Renault Captur I Crossover Facelifting (11) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TOMEK
Crossover Facelifting 1.2 Energy TCe 120KM 88kW
Nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Biegi wchodzą bezproblemowo. Super wrażenie robi zwłaszcza jazda na 3 biegu (przyśpiesza rewelacyjnie od ok. 1700 obrotów). W trasie oczywiście przydaje się szóstka (przy autostradowych 140/h w aucie panuje cisza). UWAGA. W opisie pojazdu wprowadzanym automatycznie przez AUTOCENTRUM jest mowa, że auto ma jakoby skrzynię manualną 5 biegową, choć faktycznie ma 6 biegową.
~_P
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Skrzynia dobra nic nie haczy, nie skrzypi, biegi wchodzą precyzyjnie, Mam inne auto w którym działa to jeszcze lepiej ale tu naprawdę nie ma się do czego przyczepić, nawet tego 6 biegu nie brakuje.
~Zegarmistrz
Crossover Facelifting 1.2 Energy TCe 120KM 88kW
W wersji 1.2 TCe skrzynia ma 6 biegów. Nie mam do niej żadnych uwag. Biegi wchodzą łatwo, a przełożenia są dobrze dobrane. Długa szóstka pozwala na cichą i oszczędną jadę na trasie.
~maro40
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
nie jest źle cicha i płynnie reaguje, ale zawsze może być lepiej miałem 4 nowe ople ta skrzynia jest lepiej zestrojona
~R
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Nie wiem, mam wrażenie że mogłaby pracować płynniej. Brakuje 6tego biegu dostępnego w większym silniku.
~piortek
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bez zastrzerzeń, brakuje 6, lecz jeżeli nie podróżujemy autostradami z zawrotnymi prędkościami, 5 wystarcza.
~Autor widmo
Crossover Facelifting 1.2 Energy TCe 120KM 88kW
Od 6 lat jeżdżę automatami, przesiadka do manuala to dla mnie dramat...
~Danuta S.
Crossover Facelifting 1.2 Energy TCe 120KM 88kW
Ja wybrałam manualna 6 ciocią biegowa i jestem zadowolona.
~Lymon
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jest ok; czasami wsteczny trzeba wbić na dwa razy
~Michał
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Dobre, precyzyjne lekkie przełożenia.
Renault Captur I Crossover Facelifting