Lista ocen Renault Captur I Crossover Facelifting (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lymon
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Moim zdaniem Captur jest bardzo sensowną ofertą dla kogoś, kto szuka niedrogiego 5 osobowego samochodu. Dla mnie ważne było, aby samochód zapewniał wysoką pozycję za kierownicą i ciut większy prześwit niż standardowy. I właśnie dlatego wybrałem Captura. I jeszcze jedno: ten samochód wygląda na droższy niż jest w rzeczywistości :)
~maro40
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
cena nie jest wygórowana w stosunku do zaoferowanej jakości ,jest wiele pojazdów z wyższej półki w segmencie B crossover za który trzeba zapłacić więcej nie otrzymując tyle co oferuje Renault ,płaci się za znaczek na masce
~Michał
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Kupiłem model Zen, demo z 2017 r., przejechane 10 km. Całkiem bogate wyposażenie. Moim zdaniem za dużo plastików. Przydałoby się trochę materiałów, np. na części drzwi, itd. Słyszalne są drobne, nieirytujące skrzypienia.
~Zegarmistrz
Crossover Facelifting 1.2 Energy TCe 120KM 88kW
Auto kupione jako półroczne od pracownika Renault 20% taniej niż z konfiguratora. Polecam taką opcję bo jednka jest to zakup od właściciela który raczej nie katował na zimnym i nie gasił po trasie bez ochłodzenia turbiny.
~TOMEK
Crossover Facelifting 1.2 Energy TCe 120KM 88kW
Auto z silnikiem 1.2 w wersji ZEN plus koła 17 i przyciemniane tylne szyby (pakiet LOOK), karta hands free, dwukolorowe nadwozie i czerwony metalik, kosztowało mnie 63500. Jak dla mnie rewelacja.
~_P
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Uważam, że jak na ten typ nadwozia to jest dobrze. Można pewnie kupić kompakt może trochę gorzej wyposażony w podobnej cenie, ale poza tym to chyba nie ma konkurencji.
~Danuta S.
Crossover Facelifting 1.2 Energy TCe 120KM 88kW
Wnętrze dobrze spasowane,miekkie materiały przy podszybiu oraz bokach,karoseria Orange optima czarny dach,oraz karmelowe pokrycie foteli tak jak chciałam.
~Autor widmo
Crossover Facelifting 1.2 Energy TCe 120KM 88kW
W modelu po liftingu pojawiły się lepsze materiały wewnątrz ale to jeszcze nie jest to
~R
Crossover Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
W tym segmencie ciężko o konkurencję a jak kupowałem to odwiedziłem większość salonów.
Dziennik kosztów dla Renault Captur I Crossover Facelifting
7,4
~Adam
Crossover Facelifting 1.3 TCe 150KM 110kW
Wersja intense to chyba najlepsza kombinacja
Renault Captur I Crossover Facelifting