Lista ocen Renault Captur I Crossover (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Raz...myślałem, że pękł mi przewód hamulcowy. Ale okazało się, że leje z okapnika klimatyzacji. Ale uświadomić mnie musiał dopiero laweciarz. Trochę było z tego śmiechu, bo wszyscy sąsiedzi wiedzieli, że jest nowe auto, a tu...laweta zajeżdża na podwórko. Na szczęście Captur nie wylądował na lawecie.
~Wincent
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Nic nie mogę napisać gdyż z samochodem nic się nie działo. Przegląd, benzyna i zero dodatkowych kosztów i wizyt w serwisie. Na marginesie polecam ASO Renault w Siedlcach. Świetna obsługa i dobre ceny - ale to może z racji, że tam kupiłem Captura.
~Zegarmistrz
Crossover 1.2 ENERGY TCe 118KM 87kW
Coś tam czytałem o podwyższonym zużyciu oleju, ale to dotyczy aut do 2016r, a nasz jest już 2017, poza tym w ciągu roku Captur przejeżdża u nas ok 8-9tyskm i co tyle jest wymieniany olej.
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Nie dotknęły mnie żadne usterki więc daje maksymalnie ale może w miarę upływu czasu coś się pojawi. Na chwilę obecną auta sprawuje się dobrze ale to jest komfort posiadania nowego auta.
~Andrzej
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Zarówno drobne jak i poważne usterki w tym aucie mnie nie dotknęły. Leje paliwo, wymieniam olej i jeżdżę. Polecam Renault gdy ktoś jeszcze tej marki nie użytkował (zwłaszcza nowy z salonu).
~Maro
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
20 tys gdzie połowa tych kilometrów to jazda do serwisu renault. ogromne koszty. W serwisie jestem już ze wszystkimi na Ty. silnik, elektronika, rozrząd. Gdzie polowy kosztów nie uznali na gwarancji.
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jeszcze nie mam, ale wszyscy straszą turbo, tak więc....aha...raz nastraszył mnie skraplacz klimatyzacji, o którym nie wiedziałem i myślałem, że jakiś zwierz pogryzł mi kable
~Mateusz
Crossover 1.2 ENERGY TCe 118KM 87kW
Z autem jak na razie nic się nie działo. Żadnych nawet najdrobniejszych usterek. Wszysstko działa bez najmniejszwego problemu. Nić tylko lac paliwo i cieszycc się z jazdy Capturem
~Wiktor
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Jak wyżej. Nic z autem się nie działo i jestem zadowolony z zakupu co potwierdza moje użytkowanie. Ogólnie warto bo na tle Mokki i S-Crossa wypada bardzo dobrze.
~Alek
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Z autem nic się nie działo. Nawet żadnej ****reli nie mogłem znaleźć a z reguły jestem dość upierdliwy i czepliwy ale w tym przypadku nic. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Renault Captur I Crossover