Lista ocen Renault Captur I Crossover (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Crossover 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
To chyba największa niespodzianka i zaleta tej kabiny. Samochodzik mały z zewnątrz a duży w środku. Idealny w ciasne, do miasta jednocześnie praktyczny na co dzień i dość obszerny. Dzięki przesuwanej tylnej kanapie nawet przy sporym kierowcy z tyłu nie brakuje miejsca a kierowca znajdzie miejsce dla siebie. Fotele z przodu niespecjalnie dopracowane, bez trzymania bocznego ale nie męczą na dystansie kilkuset kilometrów, dzięki sporemu...
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca. Fotele wygodne. Dość dobry zakres regulacji przednich siedzeń. Same fotele są jednak zbliżone bardziej do tych z limuzyn niż aut sportowych. Da się wyregulować tak fotel, żeby nie mieć podkurczonych nóg, co jest ważne zwłaszcza w przypadku osoby o tendencjach do spastyczności, szczególnie przy dalszych podróżach. Podoba mi się też zdejmowana tapicerka. Ubrudzi się...żaden kłopot, zdejmujesz i pierzesz w pralce.
~Mateusz
Crossover 1.2 ENERGY TCe 118KM 87kW
Dla naszej 3 osobowej rodziny auto ma wystarczającą miejsca. Praktycznie 3 dosorosłw osoby (14 letni syn) podróżują wygodnie. Pozycja za kierownicą wygodna z dobrą widocznością oraz możliwością regulacji kierownicy, siedziska czy oparcia. Podróż na wakacje poradziliśmy sobie bez dodatkowego mocowania bagażnika dachowego jaki kupiliśmy dodatkowo w promocji u dilera.
~JaceK
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Jak na wielkość - tak jak obok w "gwiazdach". Honda Jazz też jest duża wewnątrz ale brak jej tego odlotu w wyglądzie. Dla czworga wystarczająco - nawet przestronnie. Znajomy ze Scenikiem I stwierdził, że u niego jest ciaśniej z tyłu. Wysoka pozycja w trakcie jazdy b. dobra dla ciał jadących.
~Alek
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Auto użytkujemy jako 3-osobowa rodzina (13-letni syn) i w zupełności wystarczy przestrzeni dla domowników. 4 osoby też bez problemu się mieszczą ii nie męczą. Trochę gorzej jest przy 5 osobach ale w moim przypadku takii transport był tylko raz.
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Dla 4 osób podróż jest wystarczająca. Ja głownie użytkuje auto z 3 osobami i mnie taka przestrzeń zadowala. Nie jest to może Scenic ale wystarczająca. Bagażnik wbrew pozorom dość duży jednak na dalszą wyprawę zakupię zapewne bagażnik dachowy,
~Wiktor
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Captur ma wystarczająco miejsca dla 3 - 4 osób. U nas dwoje dorosłych po 178 i 170 cm wzrostu i syn przy 172 cm siedzimy wygodnie. Pozycja za ierownica b. dobra (sporo opcji regulacji) oraz duże lusterka boczne robią dobrą robotę.
~Andrzej
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Podróż Capturem w moim przypadku 4 osób jest komfortowa. 4 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 14 i 9 lat. Jedynie aby wysunąć przedni schowek pasażer musi pomanewerować nogami aby odsunąć ogromną jak na schowek szufladę.
~Wiesiek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Super. Chociaż zona narzeka na wyprofilowanie przedniego siedzenia; ę jest zbyt wysoko uniesione. Ja mam podniesione i tego nie czuję. Na długich dystansach (700 km) kręgosłup mnie nie zabolał.
Dziennik kosztów dla Renault Captur I Crossover
5,7
7,3
~xander
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Miejsca jest akurat sporo, mimo, że samochód nie należy do zbyt przestronnych. Zaskakuje za to negatywnie rozmiar bagażnika - maleńki, nie spodziewałem się czegoś takiego w takim samochodzie.
Renault Captur I Crossover