Lista ocen Renault Captur I Crossover (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiesiek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bardzo dobra. Ilość gadźetów duża. Nawigacja, Start/Stop, włącznik jazdy ekonomicznej (wyłacza turbo), 2 x szyby elektr., Karta Hands Free (pełna) - super gadżet, Tempomat i ogranicznik predkosci, bluetooth, tylna kanapa na szynach przesuwana oddzielnie dla każdego siedzenia; płaska podłoga po złożenie siedzeń, podwójny bagaznik, świetna regulacja wycieraczek, światła ledowe do jazdy dziennej, światła przeciwmgłowe, ładne wykończenia srebrne...
~miro
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
wersja intens z dodatkami za niecałe 70- myślę że nieźle; w tym są piękne czarne 17\'\'alumy, navi, el. składane i reg. lusterka, el. i przyciemnione tylne szyby, lakier met. pomarańczowy, dach w kolorze kości słoniowej, klimatronik, tempomat, skórzana kierownica, blutuch, ekran dotykowy 7\'\', super pokrowce siedzeń na zamki błyskawiczne, START/STOP i wiele innych regulacji foteli, kierownicy, automat świateł, również ledy z przodu
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Ja sobie myślę, że Francuzi się nie pomylili Jak na tą klasę jest cena bardzo dobra, np w odróżnieniu od Dustera, który co prawda jest autem terenowym pełną gębą, ale...np. drzwi wymagające trzaśnięcia jak w milicyjnym ARO sprzed 30 lat, wybaczcie...śmiechu warte! A tu jest OK.
~Alek
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Z Captura jestem bardzo zadowolony po wcześniejszym użytkowaniu VW Golfa, Opla Meriva i służbowym Hyundaiu jest to najlepsze auto. Za cenę 75 tys. doskonale wyposażony samochód ze świetną automatyczną skrzynią biegów EDC i kartą hands free to rewelacyjna oferta.
~JaceK
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Trochę plastikowe wnętrze. Lecz dizajn b. dobry. Cena też ujdzie. Jakość sam podniosłem zmiana stalówek na alu oraz letnich na letnie z homologacją zimową - są takie! problem z czujnikami odpadł (przesunął się w czasie) a opony jak premium letnie i markowe zimowe.
~Tomasz
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Cena auta w wersji Zen z dodatkowym wyposażeniem wyszła mnie niespełna 70 tys. w tym przedziale rozważałem Opla Mokkę, Suzuki Vitara lub S-Cross i Peugeota 2008. Z racji przywilejów lojalnościowych jakie otrzymałem od Renault zdecydowałem się na Captura i jestem zadowolony z wyboru.
~Mateusz
Crossover 1.2 ENERGY TCe 118KM 87kW
Jak za tak wyposażone auto koszt 78 tyś jest bardzo dobre. Dostaliśmy automatyczną skrzynie biegów, kartę hands free - rewawlacja, automatyczną klimatyzację i czujniki deszczu i świateł. Wszystko co anm potrzeba.
~Wiktor
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Za wersję z automatem, automat klimatyzacją, czujnikami zmierzchu, deszczu, kartą hands free z przedłużoną gwarancją na 5 lat koszt zakupu był około 80 tys. co jest dobrą ceną za tak wyposażone nowe auto.
~zenek
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Ogólnie auto OK ale spalanie dyskwalifikuje go zupełnie. Totalne nieporozumienie i OSZUSTWO. Żeby \"nowoczesny\" silnik 1,2 l. przy spokojnej jeździe palił 10l/100km. OSZUSTWO, OSZUSTWO i jeszcze raz OSZUSTWO.
Dziennik kosztów dla Renault Captur I Crossover
5,7
7,3
~Ania
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Specjalnie kupiłam używany żeby nie stracić po wyjechaniu z salonu. Jak na tak fajny samochód 45000pln jest całkowicie do zaakceptowania. Jako nowy w salonie kosztował 72400.
Renault Captur I Crossover