Oceny Renault Captur I Crossover

Renault Captur I Crossover - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Karoseria (11)

~JaceK
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Wybrałem kolor szary metalik i dodałem szare (niemalże takie same) alusy. W tej konfiguracji wóz dostał nowy dizajn. Nie jest tak cukierkowo a b. ekskluzywnie i trochę sportowo (pomijając silnik). Efekt chyba niezamierzony przez producenta ale wspaniały. Poza tym b. pozytywnie to: silnik, zawieszenie, komfort jadzy.
~Robert
Crossover 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
Największe to obszerność wnętrza w stosunku do "zewnętrza". Ogólnie autko pozytywnie zaskoczyło w trakcie eksploatacji.
~damiano2509
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach :)
~Patryk czaja
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
ŚWIETNE AUTO ZA ROZSĄDNĄ CENĘ. KUPIŁEM JE ŻONIE, ALE CZASEM SAM CHĘTNIE GO PODBIERAM NA MIASTO. OLBRZYMI FAN Z JAZDY. ŚWIETNE WNĘTRZE. ŚWIETNA PERSONALIZACJA POJAZDU. SILNIK OSZCZĘDNY I NIE CZUĆ ŻE TO TRZY CYLINDRY. DOBRZE WYCISZONY. CHYBA NAJLEPSZY W SWOJEJ KLASIE
~Jarek
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Auto bardzo ładne stylistycznie.
~Michał Moś
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Dwubarwne nadwozie. To jest majstersztyk, który kojarzył mi się do tej pory z markami typu Range Rover, czy Bentley, albo Rolls Royce. Ale wygląda bardzo ładnie.
~Renata
Crossover 1.5 dCi 90KM 66kW
Nowa innowacyjna linia
~Robert
Crossover 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Posiadam auto od ponad roku jak narazie to tylko jeżdzę i leje paliwo.Swietne auto do miasta jak i na dłuższą wyprawę.Auto na gwarancji po pierwszym przeglądzie.Mam gwarancje na 4 lata wiec nic mnie nie obchodzą naprawy.Pozdrawiam.
Dziennik kosztów dla Renault Captur I Crossover
5,7
7,3
3,7
~Samer
~Pierre
Crossover 1.2 TCe EDC 120KM 88kW
fajna linie, mnie się podoba i znajomi chwalą :)
Renault Captur I Crossover