Lista ocen Renault Captur II (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Crossover 1.3 TCe 155KM 114kW
1. Naprzemiennie pojawiające się błędy: "Sprawdź wtrysk", "Sprawdź układ wtryskowy", "Skontroluj wydech" powodują wejście w tryb awaryjny i straszliwe zmulenie silnika. Serwis już ponad miesiąc nie potrafi rozwiązać problemu. Jazda w trybie awaryjnym do tej pory zajęła około 1/3 całkowitego przebiegu. 2. Auto gubi ustawienia wskaźników- niespodziewanie przygasza podświetlenie, wyłącza wybrane widgety np.: znika wskaźnik chwilowego zużycia...
~Resident
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Zaczyna mi skrzypieć pedał hamulca i wibrować coś z lewej strony. Trochę to drażniące w nowym aucie. Raz przestał działać dźwięk kierunkowskazów. Ale samo się naprawiło po kilkunastu minutach.
~TH
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Tak jak pisałem, od sierpnia 2022 byłem w serwisie tylko wymienić opony na zimowe/letnie i raz gdy zrobili akcję serwisową i wszystkim samochodom z instalacją LPG zmieniali czujnik. To tyle.
~Sam
Crossover 1.5 Blue dCi 116KM 85kW
Czasami kasują się ustawienia dotyczące intensywności podświetlenia zegarów i deski rozdzielczej oraz to trzeszczenie obudowy wyświetlacza i nawiewów centralnych. Ale poza tym nic się dzieje.
~Janek
Crossover 1.0 TCe 90KM 67kW
Tu jest bardzo kiepsko, może auto musi jeszcze troche pojeździć ale te drobiazgi denerwują. Zamek w klapie bagażnika, czasem wyświetlają się dziwne komunikaty, kontroli itp
~Remi
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Keyless Go po francusku. Auto cały czas szuka kluczyka w pobliżu auta. Akumulator lubi się wyczerpać. Po wymianie softu - niby ma poprawić sytuację.
~Mariusz
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Za krótkio jeżdżę. Można wykupić ubezpieczenie z przeglądami na 5 lat - u mnie w promocji renault 2599 zł i mieć święty spokój
~michal
Crossover Plug-In 1.6 E-Tech 160KM 118kW
Na chwilę obecną spieprzył się czujnik odległości od samochodu przed nami. Nie mam czasu jechać z tym do serwisu.
~Majkel
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
do poprawy antena radia słabo odbiera sygnał, prawdopodobnie nowa płetwa eliminuje ten problem
~Robert
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Zero awarii i problemów. Nie ma co pisać. Oby jak najdłużej.