Lista ocen Renault Captur II (30) - Karoseria

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chris55
Crossover 1.3 TCe 130KM 96kW
Auto naprawdę może się podobać bo jest po prostu śliczne.Szczególnie w kolorze czerwonym Flamme w połączeniu z czarnym perłowym dachem, anteną "płetwą rekina" i felgach 18" https://youtu.be/Y_tI_hotb0Y?t=9
~Marek
Crossover 1.3 TCe 130KM 96kW
Wygląda ładnie , maska powinna być na teleskopach a nie na pręcie , przy deszczowej pogodzie otwierając bagażnik kapie na głowę i jest zerowa widoczność w nie osłoniętej kamerze cofanie.
~Tomek
Crossover 1.3 TCe 155KM 114kW
Bardzo ładne nadwozie, progi osłonięte przed błotem. Zdarzają się dość często sytuacje, że pas bezpieczeństwa pasażera lub kierowcy nie zwija się, co skutkuje przytrzaśnięciem klamry podczas zamykania drzwi.
~Waldemar Jankowski
Crossover 1.0 TCe 90KM 67kW
Tu jest słabo. Bardzo szybko powstają odpryski zarówno na lakierze jak i szybach co oznacza bardzo słanej jakości lakier i cieniutkie szyby. Boję się co będzie dalej.
~js13
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Karoseria dopracowana w każdym calu, pojazd z czarnym dachem rzuca się w oczy, nieprędko się zestarzeje. Wnętrze komfortowe, świetne materiały.
~grzegorz
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Dla mnie bardzo ładna sylwetka Mam kolor orange z czrnym dachem. Z felgami aluminiowymi ładnie to współgra. Ale wiadomo to kwestia gustu
~TB
Crossover 1.0 TCe 100KM 74kW
Szkoda że klapa bagażnika nie jest otwierana automatycznie ponieważ umiejscowienie przycisku od otwarcia klapy jest fatalne- poza tym ok
~TH
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Ładna kolorystyka, elementy wzbogacone plastikiem jak w większości samochodów w tej kategorii co akurat jest normą.
~Mariusz
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Może za szybko na rysy bo jeżdżę pół roku także ciężko mi powiedzieć jak lakier będzie wyglądał w przyszłości narazie jest dobrze
~Janek
Crossover 1.0 TCe 90KM 67kW
Wygląd ok, spasowanie elementów ok. Może ta górna klamka nie każdemu odpowiadać, jak dla mnie jest ok