Lista ocen Renault Captur II (28) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chris55
Crossover 1.3 TCe 130KM 96kW
Za ok. 3% możemy zakupić pakiet ubezpieczenia OC i AC oraz dodatkowo pakiet pogwarancyjny tzw.Easy Service oraz ochronę pogwarancyjną na 24 miesiące lub 200tys.km.Na duży minus dla Renault za tylko 2 letnią podstawową gwarancję mechaniczną bo konkurencja oferuje jednak dużo więcej.Dlatego dają tylko 4 gwiazdki.
~grzegorz
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
I tutaj nie dałem 5 gwiazdek. Bardzo małe koszty paliwa. Jak wczesniej wspomniałem na trasie mozna spokojnie spalic 7 l/100 , ale jak przyjdzie regulacja luzu zaworowego to na dzień dzisiejszy szykować 4,5 do 5 tyś. Ten silnik nie ma samoczynnej regulacji .w niektórych ASO wiedzą o tym ale kłamią
~Waldemar Jankowski
Crossover 1.0 TCe 90KM 67kW
O serwisie Renault można by na pisać książkę. To co tam się dzieje woła o pomstę do nieba. Robią co chcą, nie słuchają co sie mówi. Niby coś naprawiają a jest dalej zepsute. Kiedyś nie dokręcili mi kół, kiedyś źle zamontowali panel klimatyzacji. Przy zwróceniu uwagi wielce łapią focha...no dramat
~Remi
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Kupiłem ze względu na fabryczne LPG, czyli ekonomia była najważniejsza. Trochę się zawiodłem. Auto pali zawsze powyżej 8L gazu. Ja po przejechaniu 10tys i moja żona nie zeszliśmy poniżej tej wartości. Czy to miasto czy krajówka do 90km/h lubi sobie chlapnąć - wysilony 1.0
~Mariusz
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Spalanie miasto ok 7.5 litrów. Trasa ok 6.9 litra benzyny także ok. Ubezpieczenie samochodu naprawdę jak za nowy to niskie. W przyszłości części myślę że też kosztowo to niskie
~TH
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Od zakupu w sierpniu 2022, nie ma żadnych problemów. Największy plus to instalacja LPG, która jest naprawdę bardzo korzystna finansowo.
~Resident
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Spalanie LPG na poziomie 8,8 L wg komputera i 7,9 L wg zapisków. Czyli jakieś 3,6-4 L PB (LPG tańsze ponad 2x od PB).
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Miałem dwie usterki: rozładował się akumulator,awaria poduszek powietrznych .Co do kosztów na plus że gaz tani

Usterki Renault Captur II

Renault Captur II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu