Lista ocen Renault Captur II (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Resident
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Najlepszy stosunek jakość cena. Tzn. auto najtańsze z największych. Większy był by Duster ale nie tak wyposażony, a cena podobna (brak Auto-Hold, brak podgrzewanej przedniej szyby i kierownicy, brak adaptacyjnego tempomatu).
~marcin_brendel
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
w tej cenie 69 tys w wersji Zen mamy bogate wyposażenie pełne ledy wiele asystentow jazdy .Polecam dokupic pakiet climat i comfort dostajem wtedy automatyczną klimę, składane lusterka , bez kluczykowy dostęp i inne.
~chris55
Crossover 1.3 TCe 130KM 96kW
Za te pieniądze i z tym wyposażeniem naprawdę nic lepszego w tej klasie się nie kupi.Mam porównanie bo wcześniej testowałem Skodę Kamiq 1.0 TSI 115KM DSG7 oraz VW T-Cross 1.0 TSI 115KM DSG7 i Captur 2 wypada dużo lepiej.
~Mirosław Stankowski z Bielawy woj. dolnośląskie
Crossover 1.0 TCe LPG 100KM 74kW
Mój pojazd ZEN z LPG wykonany solidnie. To nie tylko moja opinia. Taką opinie mają moi znajomi oglądający i zachwycający się samochodem.
~Mariusz
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
105 tysiecy za samochód z silnikiem czterocylindrowy 140 i dość niezłym wyposażeniem i bardzo ładnym wizualnie wydaje mi się w dzisiejszych czasach uczciwe
~Tomek
Crossover 1.3 TCe 155KM 114kW
Świetne wykonanie auta, bardzo miłe wnętrze, nie ma odczucia tandety. Jak na auto za ponad 100.000 pln, awaryjność zbyt wysoka.
~Robert
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Bez uwag. Wszystko jest ok. Jakość i wykończenie auta jest ok. Materiały w środku super.
~michal
Crossover Plug-In 1.6 E-Tech 160KM 118kW
130k za ten samochód? To chyba żart. On powinien kosztować max 80k. Ale żonie się podobał, to kupiłem.
~TB
Crossover 1.0 TCe 100KM 74kW
Materiały wykończeniowe super jakości- większość elementów na desce rozdzielczej jest miekka
~Marcin Nosek
Crossover 1.3 TCe 140KM 103kW
Bardzo na plus. Samochód ze znaczkiem vw z takim wyposażeniem był dużo droższy.