Lista ocen Renault Clio I (259) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wilk
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Przestrzeń pasażerska całkiem, całkiem ;) Byłem szczerze zaskoczony, bo w środku miejsca jest całkiem sporo. Z zewnątrz można spodziewać się czegoś zupełnie odwrotnego. Miejsca dla kierowcy też jest wystarczająco z małym `ale`. Kolumna kierownicy trochę za nisko osadzona, brak możliwości regulacji, którą osobiście chętnie bym podniósł trochę w górę i podciągnął bliżej ;) Żeby być odpowiedni blisko musiałem przesunąć w przód fotel przez co mam...
~Dża - piti_88@interia.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Trudno znaleźć inne auto klasy kompaktowej z taką ilością przestrzeni. Jest wygodnie, cicho i komfortowo. Po złożeniu tylnych foteli zmieniamy auto w van-a. Można spokojnie przewieść pralkę, lodówkę, telewizor, małą szafkę czy nawet 2 rowery górskie (trzeba jedynie odkręcić przednie koła). Niech ktoś mi pokaże inne takie auto ;)
~Amadi
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
U kierowcy jest ok, chociaż jeśli z przodu siedzi dwóch dorosłych mężczyzn to przy zmianie biegów kierowca haczy o pasażera.. z tyłu trochę gorzej, ale jeśli przednie fotele nie są maksymalnie odsunięte do tyłu (co w moim przypadku gdy jestem kierowcą jest niemożliwe) to śmiało można wyruszać na przejażdżkę:D
~Luknit
Hatchback 1.2 55KM 40kW
I tu miłe zaskoczenie jest 5 drzwiowy i że tak powiem ten mały samochodzik jest ogromny w środku woźiłem już bude dla psa i klapa była zamknięta a ja nie odczuwałem dyskomfortu znajomi stwierdzają jeżdząc z tyłu´´ tu jest zajeb... dużo miejsca" a nie należę do osób które jeżdzą z nosem przy przedniej szybie mam 185cm
~cinek
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
auto małe, ale miejsca jest dużo. mam 180 cm i nie narzekam, a i za mną pasażer ma miejsce na nogi. w 4 osoy można jechać w miarę komfortowo. ale jest jeden szkopuł - siedzisko kierowcy jest ok 5 cm. za krótkie ( w trasie powyżej 100 kilometrów noga w okolicach kolana drentwieje : /
~Marcin
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Dla kierowcy miejsca jest BARDZO dużo. Jak na auto tej klasy to jadąc czuje jak bym jechał conajmniej o dwie klasy wyższym modelem. drzwi nieprzygniataja ramienia, kierownica nie leży na kolanach a pasażer zboku choć by był mocno tęgi i tak nie przeszkadza przy zmianie biegów.
~Pietrek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jak na swoja wielkosc clio oferuje bardzo duzo miejsca dla uzytkownikow. Bagaznik rowniez jest latwo dostepny i funkcjonalny. 4 osoby moga spokojnie i wygodnie sobie podrozowac. Na wyjazd na wakacje we dwoje nic wiekszego nie trzeba - testowane w praktyce.
~ jacur@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Moja obecna wersja to RT, jest to jedna z bogatszych wersji z świetnymi fotelami (mi.podparcie lędzwiowe) ale duże, pluszowe fotele zajmują więcej miejsca niż w podstawowych wersjach, w których jest więcej miejsca- ale i tak jak, na ten segment, miejsca jest sporo.
~Mazi
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Przy wzroście 170 cm miejsca dla kierowcy sporo, dopiero powyżej 185 zaczyna być ciasno za kierownicą Clio. Jeśli z przodu siedzi osoba o wzroście 170 cm to z tyłu taka sama powinna się czuć komfortowo. Nawet w 3 drzwiowej wersji jaką miałem.
~kasan6535
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów zasługuje na ocenę bardzo dobrą. Z przodu dość dużo miejsca. Z tyłu nie wiem nie miałem okazji jechać ale pasażerowie nigdy nie nażekali. Mimo że autko nie należy do dużych świetnie się w środku prezentowało.