Lista ocen Renault Clio I (208) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 308 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Swoja \"żabcie\" kupiłem za niecałe 3 tyś. Rok 98\' wyposażenie: elk. szyby, elk. lusterka, klimatyzacja, szyberdach, wspomaganie, 2x airback, cen. zamek, immobilizer, chalogeny, fotel reg. w 4 płaszczyznach. progi, podłaga, nadkola bez kropki rdzy, tylna klapa troche rdzewieje i drzwi od spodu ale te elementy można zawsze wymienić i to dosyc tanio więc niema sie czym przejmować aż tak bardzo. Za te pieniadze nieda sie kupić z tego rocznika...
~TomeQ
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jestem trzecim właścicielem tego auta, poprzednicy jego nie oszczeędzali. Jeżdżę już 3 rok i spełnia ten wozek moje oczekiwania. Na skrzyżowaniach także o dziwo nie muszę się wstydzić, a i na trasie potrafi pokazać "lwi pazór". Polecam wszystkim, rozpoczynającym swoją przygodę z samochodem (cena do jakości bardzo korzystna) - napewno im się to autko odwdzięczy. Dodam że jest to ostatni model z serii Clio I - nazywa sie Campus. wyposażony w...
~Siwy19GNIEZNO
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak na swój wiek to BARDZO na czasie auto kształtami wystarczy spojrzeć ile jest ogłoszeń sprzedaży tego Auta z importu.... Polecałbym wersje z silnikiem 1.4 75 KM !! naprawde nie pali więcej niż silnik 1.2 60 KM ale serio sie lepiej zwija i jest lepszy komfort jazdy !! Cenowo też nie jest źle w 4500 zł mozna wyrwać wersje 5 drzwiową z szybami w prądzie, centralnym zamkiem i szyberem. Wersja 3 drzwiowa jest tańsza o około 1000 zł.
~kasan6535
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Stosunek jakość cena oceniam na dobry. Za te pieniądze naprawdę warto było zakupić to autko. Kupując je półtora roku temu zapłaciłem za niego 4 tysiące prawie połowę więcej niż stał ten rocznik ale było warto. Było troszkę kłopotów ze sprzedaża ale prawie nic nie straciłem. Autko bylo bez śladów korozji, silnik igiełka wiec nie było co się zastanawiać. polecam
~KeBi
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Ciężko kupić nie zajeżdżony egzemplarz. Ceny sztrucli są śmiesznie niskie, ładne sztuki są w cenie golfa II. Lubię francuskie auta więc wybrałbym Clio mimo jej kaprysów. Ładniejsza i wygodniejsza od gofrów, polówek i kadettów (kadetta miałem wcześniej i mimo jego niezawodności nigdy więcej takich wynalazków :) )
~Robert
Hatchback 1.4 75KM 55kW
zalezy czego kto szuka za te pieniadze jest to auto które mnie nigdy nie zawiodło zawsze dowiozło do celu i pozwoliło wrucic. jak sie popsuło całkiem to zawsze niedaleko domu. ale jak jurz pisałem drobne usterki sa cały czas i mozna to zakceptowac albo niekupowac clio . ja to akceptowałem przez 2 lata ale mam jurz dosc.
~metabet@o2.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
HAMULCE!!! Jeżeli już ktoś się zdecyduje na zakup, to radzę nabyć model po liftingu. SPALANIE! Do jazdy głównie po mieście się nie nadaje. Gdy uszczelki zaczną puszczać, to jakiekolwiek naprawy są nieopłacalne - jeździć, aż do bólu, a później zmienić auto (naprawa przecieków przewyższa wartość auta).
~Dża - piti_88@interia.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Stosunek cena- jakość jest niezwykle korzystna dla konsumenta. Za 2000zł można kupić zadbane Clio, czyste w środku z el.szybami, centralnym zamkiem, szyberdachem, halogenami i komputerem. Mój egzemplarz kosztował 1300zł (!!). Jeździłem nim rok bezusterkowo. Więcej dodawać nie trzeba.
~tondEK
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Za cene 3500 zł chyba nie można znaleźć nic lepszego... Kupi się młodszego fiata to bedzie sie sypał, kupi się starszego Golfa też bedzie sie sypał... Clio to bardzo udana konstrukcja i w porównaniu z konkurencją wypada bardzo dobrze... a jak wiadomo najlepszą próbą dla każdego auta jest......czas....
~Art
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Francuskie auta są tańsze od konkurencji , która nie oferuje w zamian wiele więcej niż Clio. Można uzanć , że stosunek jakość/cena jest dobry. Samochody niemieckie ,zwłaszcza VW ,Opel,Ford nie wyróżniają się niczym szczególnym , są ubogo wyposażone i za drogie . Następnym razem kupię auto japońskie .