Lista ocen Renault Clio I (214) - Widoczność

Na liście zabraknie 302 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dża - piti_88@interia.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Z widocznością jest już różnie. Przez przednią szybę widać wszystko dobrze. Z tyłu nie ma co narzekać. Niestety, lusterka boczne są beznadzieje. Nic w nich nie widać, do tego mają ogromne \"ślepe pole\" na czym wielokrotnie było mi dane już się przejechać... Trzeba się odwracać.
~adamboro@op.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Widoczność dosyć dobra, minusem jest źle pomyślane umiejscowienie trzeciego światła stopu na tylnej szybie - jest na środku przy górnej krawędzi szyby, więc zasłania jadące z tyłu auta jeśli są w dalszej odległości.
~Wilk
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Bardzo ładnie wszystko widać, `martwa strefa` nie jest zbyt wielka, łatwo się dzięki temu manewruje. Nie polecam przyciemniać tylnej szyby, bo wtedy wszelkie manewry na wstecznym są o wiele trudniejsze.
~porsche911
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Widocznosc do przodu, do tylu i na boki jest bardzo dobra (duze szyby, waskie slupki). Lecz duzo do zyczenia pozostawiaja lusterka boczne, w szczegolnosci prawe, które jest po prostu za male!
~darkmag@moherfucker.com
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
wszystko widac. no moze poza tym ze we wstecznym lusterku widac krawedz dachu przez co nie widac calej drogi za soba a jedynie kilkadziesiat metrow. albo jestem za wysoki do tego samochodu.
~Chudy07
Hatchback 1.2 55KM 40kW
W sumie nie ma się czego przyczepić. Może tylko te małe lusterka ale znowu nie aż tak. Jak się obracam do tyłu to prawie widzę tablicę rejestracyjną :) wielka szyba na niskim poziomie.
~Taurus
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Widoczność dobra we wszystkich kierunkach (wersja 5 d). Jedno do czego mogę się przyczepić to nisko przebiegająca krawędź dachu co utrudnia obserwację wiszących sygnalizatorów w mieście.
~zaadowolony kierowca 17-letniej cliowki ;D
Hatchback 1.2 55KM 40kW
z tyłu średnio, z przodu wszystko widoczne jak na tacy, mimo, że siedzi się dość nisko jak we wszystkich tego typu samochodach. autko da się wyrzuć, wjedzie wszedzie:)
~artturo
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
trudno coś więcej powiedzieć bo jak chcę popatrzeć na idące laski to moja żona mnie bardzo strofuje ale ogólnie ładną laskę zobaczę nawet w małych lusterkach bocznych
Dziennik kosztów dla Renault Clio I
~Morris85
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Naprawde super.Prawie zawsze parkuje nim tyłem bo widać wszystko.Standardowo może przeszkadzać przedni lewy słupek podczas zakrętów ale od czego jast boczna szyba