Lista ocen Renault Clio II Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW 1999-2010 (196) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 216 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mahattma_gandhi
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Pisze dobrze, bo zadko w aucie znajduje sie wiecej niz 2 pasazerow - oni nie moga narzekac, w pozycji maksymalnie oddalonego siedzenia, osoba dorosla spokojnie wyprostuje nogi i czuje sie luzno. Problem moga miec osoby bardzo wysokie tzn wiecej niz 190 cm wzrostu bo sufit bedize za nisko nawet na przednich siedzeniach, a na tylnie nie wygonilbym nawet wroga tak wysokiego. Tyl - hm dzieci sie zmieszcza i to nie za bardzo wyrosniete :) dorosli...
~Milo Wrocław :)
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
przod ok, fotele mają bdb trzymanie boczne, troszke niewygodne są siedzenia po przejechaniu 600 km bez postoju boli tzw pupa ;) z tyłu tez spoko, co prawda jak sobie rozwale fotel na maxa z przodu to do tyłu sie wsiąść nie da ale generalnie komfortowo moze tym samochodem podróżować 5 osób (no dobra 4 osoby i jedna troszke mniejsza :)
~Szwagier
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Przy wzroście 175 cm pasażer z tyłu ma miejsce na nogi. Zasługa tego że siedząc na tylnej kanapie ma się wrażenie jakby siedziało się w kinie, trochę mało miejsca nad głową na tylnym siedzeniu. Siedzenia z tyłu zdecydowanie wygodniejsze niż z przodu. W następnych rocznika fotele przednie zdecydowanie lepsze.
~Kuba
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Miejsce z przodu wystarczajace dla osób powyżej 180 cm. Regulownana kierownica oraz wysokośc fotela kierowcy bez problemu pomogają na znalezienie najlepszej pozycji za kierownicą. Tył - no cóż lekka porażka. Dzieci i osoby niskie znajdą tam miejsce dla siebie. Przewóz trzech osób z tyłu - myślę że niemożliwe.
~Sebek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Mam 185cm wzrostu, ale jako kierowca nie narzekam, miejsca mam dosyć, nad głową, w bok, jedynie przy wsiadaniu i wysiadaniu zahaczam nogą kierownicę choć jest podniesiona maksymalnie w górę a siedzenie opuszczone w dół! Z tyłu jak na tą klasę też nie jest źle!
~mariooop
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
To małe auto, więc nie ma co oczekiwać cudów. Z tyłu wożę fotelik dla dziecka i z powodzeniem mieszczą się jeszcze 2 osoby. Wprawdzie w podróż ponad 100 km w takim składzie bym się nie wybrał ale na krótkich dystansach da się przeżyć. Chociaż wiozłem nim już 7 dorosłych osób ;)
~JD
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Mam 189cm wzrostu i potrzebuję troszkę miejsca żeby się wygodnie usiąść. Wiec osoba siedząca z tyłu może poczuć się jakby siedziała z beczce. Strasznie czuć kolana wbijające sie w fotel kierowcy jeżeli już mamy jakiegoś pasażera z tyłu. JD
~umit
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
z przodu-rewelacja, mam 190 cm i jest mi wygodnie, czego bym się nie spodziewał, z tyłu też da się wytrzymać, choć miejsca nad głową nie mam już za dużo, ale to nie jest auto do wożenia takich dużych ludzi na tylnej kanapie, najlepiej poczują tam się dzieci
~voy
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
W wersji 3d jaką posiadam przydałoby się kilka rzeczy poprawić - np.pasy bezpieczeństwa przy odrobinę wysuniętym fotelu prawie nigdy same nie wracają na swoje miejsce po odpięciu... Trochę mało miejsca, ale przy 190cm i tak jest dobrze.
Dziennik kosztów dla Renault Clio II Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
6,4
8,3
~kmk@op.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
z przodu miejsca jest sporo, z tylu marnie, mam wersje 3d i dodatkowo wsiadanie i wysiadanie nie nalezy napewno do przyjemnosci. dach schodzi nisko wiec osoby wysokie maja rowniez malo miejsca na glowe. male auto malo miejsca to raczej naturalne
Renault Clio II Hatchback