Lista ocen Renault Clio II Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW 1999-2010 (139) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 273 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
JEdyne co mi się nie podoba, to spasowanie błotników. Lewy błotnik w rogu przy szybie jest gorzej spasowany od lewego. Tak samo było w moim poprzednim clio z 2000r. Pojechałem na gwarancji i szef serwisu powiedział, że tak poprostu jest i nie podlega to gwarancji. Serwis (Zdunek w Gdańsku) do tanich nie nalezy. Kasują jak za zboże. Piszczące hamulce też nie podlegały gwarancji i za czyszczenie skasowali ponad 100 zł. Fiat ma dużo tańszy...
~loocash.b@interia.pl
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Za tą cenę nigdzie nie oferowali mi nic co by miało choć porównywalne wyposażenie więc kupiłem Clio i jestem bardzo zadowolony, nawet można powiedzieć mile zaskoczony gdyż nie spodziewałem się że będzie to tak wdzięczne autko. Wiadomo - nie jest to samochód klasy PREMIUM więc nie ma co oczekiwać od niego takiej jakości, ale moim zdaniem jak na swoją klasę reprezentuje naprawdę bardzo wysoki poziom.
~Milo Wrocław :)
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
w miare wypasiona wersja z silniczkiem 1,2 16v (75 kucyków kosztuje ok 40 000zł ale w tym sa 4 poduchy, abs, ba, elektryka, piro pasy, poduchy, wspomahanie kierownicy (dualne i zalezne od prędkości), wspomaganie hamowania, dodatkowo dwustopniowe i masa innych bajerów o których w tej chwili zapomniałem :) Kasy która wyłożyłem na tą furkę nie żałuje chociaż na nia musiałem popracować. Wiec WARTO!!
~G
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Stosunek ceny do jakości wypada całkiem nieźle. Za 6-cio letniego z przebiegiem 120tys z kawałkiem, w pełnej opcji (Extreme) dałem 13tys i sądzę że było warto. Z początku nastawiłem się na zakup czegoś starszego niemieckiego o podobnej wartości, ale po obejrzeniu wielu złomów, zupełnie przypadkiem natknąłem się na ten model i od razu wiedziałem że to jest to.
~Jarek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
w 2002 nowe auto wersja 1.2 16v z 4 poduszkami ABS dzielonymi siedzeniami elektrycznymi szybami, glosnikami centralnym zamkiem i mnostwem innych rzeczy za 35 tys byla nie do pobicia w tej klasie. Nowe Clio III juz jest drozsze ale w koncu zostalo samochodem roku. Ten model jest moim zdaniem najlepszym z gamy Renault sadzac rowniez po opiniach innych forumowiczow.
~Fretek
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Drogi samochód, za pieniądze jakie należy inwestować można mieć inne auto, znacznie mniej kłopotliwe, chyba że ktoś lubi się bawić. Na chwilę obecną wszystko działa (wszystko porobione) ale straciłem serce dla tego samochodu, wcześniej jeździłem R19 nie ma nawet co porównywać, stara poczciwa R19 znacznie lepiej była wykonana i znacznie bardziej niezawodna.
~Sherlock00
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Nie do konca w tej chwili orientuje sie, jak wygladaja ceny i opcje, ale podejrzewam, ze duzo sie nie zmienilo. Tak wiec moge stwierdzic, ze za ta cene nie ma na rynku lepszej propozycji w tej klasie. Chyba, ze komus nie zalezy na poduszkach, ABSach i takich tam. Renault pod wzgledem zestawienia opcji wypada najlepiej. Polecam.
~~tmck
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Jest to dobra propozycja dla osób z ograniczonym budżetem na solidny samochód codziennego użytku. Tuz po zakupie wymieniłem wszystkie płyny, hamulce, pasek i rolke rozrządu więc na początek była to dość znaczna inwestycja, jednak od tej pory przejchałem 15 tyś. km nie dokładając ani złotówki.
~Markowsky
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Fajny samochód. Z instalacją gazową pokonuje nim kawał drogi i jeździ się bardzo fajnie, a przy tym cena nie była wygórowana. Ma małe spalanie, co pozwala na duże oszczędności w porównaniu z tym co się dzieje u kolegów. Mankamentem jest niewielka widoczność wstecz i niewielka skrętność przednich kół.
~Ula
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
za ok 16 tys. zl lub niewiele więcej macie naprawdę fajny wózek nawet z klimą tylko pod warunkiem, że nie jest się wielkoludem i to z 2000/2001 roku, no i trzeba przyznać z czystym sumieniem, że jego kocie oczy i halogenki sprawiają ze jest SEXI.............
Renault Clio II Hatchback