Lista ocen Renault Clio III Hatchback 3d (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 1.5 dCi 68KM 50kW
Pod względem tego że auto miało być jeżdżącym trupem to 5 gwiazdek. A tak normalnie to 4 gwiazdki. Kupiłem jako używane auto, w kiepskim stanie wizualnym (niby po gradobiciu) Po zakupie: -wymiana wtrysków(liczyłem się z tym kupując ten konkretny samochód-cena była ok) -coś się stało że nie odpalał - przyjechał pan z komputerem 15minut i 200zł później nie było problemu, problem nigdy nie wrócił. Podczas użytku: -elementy gumowe...
~Remi
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Podwójna chłodnica (złośliwość producenta?). W dłuższej perspektywie czasu gwarantowana wymiana z powodu rozszczelnionej klimy. Naprawa kosztowna jak na taki samochód. Ponadto wiem, że bywają problemy z wtryskami oraz osprzętem silnika. Również naprawa do najtańszych nie należy.
~Hubert89k
Hatchback 3d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Jedyne co to radio pada w niskich temperaturach po nocce na dworze. Poza tym nie można się niczego doczepić. Samochód niezawodny.
~Lego
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
auto mam 2 lata, przejechałem prawie 40 tyś, nie zepsuło się nic, nie miałem żadnej awarii a autko ma przejechane 115 tyś
~kris
Hatchback 3d 1.6 i 16V 88KM 65kW
regulator napiecia w alternatorze ,cewki zaplonowe .I to w zasadzie wszystko .Rewelacja jak na auto z 2006 :)
~Marcin
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Ponad dwa lata, ponad 20 tyś przejechanych po polskich drogach - poważnych usterek słownie ZERO.
~gr
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Minęło 113 tys km bez poważnej usterki. Oby tak dalej.
~onomatopeja
Hatchback 3d 1.5 dCi eco2 70KM 51kW
Jak już sie coś psuje to z przytupem...
~michał
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
nic się nie działo, ale i trochę za krótko nim jeżdzę

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~konkap
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
nie miałem usterek które uniemożliwiłyby jazdę
Renault Clio III Hatchback 3d