Lista ocen Renault Clio III Hatchback 3d (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michał
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Kierowca i pasażer mają bardzo dobrze, w barkach dużo miejsca, trochę gorzej z nogami szczególnie przy prawidłowej pozycji za kierownicą mam wręcz otarte kolano od konsoli centr. Z tyłu miejsca za karę, choć pasażerowie mają i zagłówki i głośniki do audio i podłokietniki:) Bagażnik - wow, jestem pod wrażeniem, takie małe auto a tyle pomieści, tylne oparcia można rozłożyć i wtedy mamy kombi choć bez płaskiej podłogi:)
~Marcin
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Na przednich fotelach - bez zarzutów. Nawet przy moim prawie 200 cm wzroście - ale od razu nadmieniam, że wtedy za mną tylko już dziecko usiądzie wygodnie. Na tyle trochę mało miejsca na głowę.
~Hubert89k
Hatchback 3d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Z przodu przestrzeni sporo. Nie ma co narzekać. Nawet najwyższe osoby mają dość miejsca. Ja nie narzekam. Z tyłu nieco gorzej. miejsca dość mało, ale pamiętajmy, że to nadal 3 drzwiowy hatchback.
~Andrzej
Hatchback 3d 1.2 i 16V 75KM 55kW
nie oczekujmy od 3 drzwiowego auta przestrzeni z tyłu, wystarczy że z przodu jest przestronnie i wygodnie. Bagażnik wystarczający, koło zapasowe pod podwoziem.
~Łukasz
Hatchback 3d 1.5 dCi 68KM 50kW
W swojej klasie super. Z przodu dość dużo miejsca nawet dla mnie (~190cm wzrostu), z tyłu akceptowanie. Bagażnik też całkiem duży.
~Aga
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Jak na samochód tej klasy miejsca jest zaskakująco dużo, o wiele więcej niż np. w nissanie micra.
~konkap
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
wersja 3d, z przodu rewelacja, z tyłu jak na 3d nie ma co narzekać (oczywiście duże osoby się nie zmieszczą)
~szwedmarcin
Hatchback 3d 1.5 dCi 86KM 63kW
Przód rewelacyjny z tylu nie siedzaiełm ale widze ze ciasno.
~kris
Hatchback 3d 1.6 i 16V 88KM 65kW
duzo miejsca dla pasazerów z przodu ,z tyłu raczej tylko dzieci

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daro
Hatchback 3d 1.5 dCi 106KM 78kW
Mogło by być trochę lepiej ale to segment b tak więc nie ma co
Renault Clio III Hatchback 3d