Lista ocen Renault Espace IV Van (68) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sir_ryszard
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Trzeba naprawdę nie wiedzieć, co robić z pieniędzmi żeby przepłacać pieniądze za marki typu Mercedes, BMW, Audi. Dziwię się, że ludzie przy tym całym postępie motoryzacyjnym przez lata, nie potrafią jeszcze wyciągnąć konstruktywnych wniosków, że nie marka pojazdu odgrywa tutaj wielką rolę, a sposób użytkowania, dbania o samochód, itd. Są różnice w jakości plastików, innych podzespołów, lecz w istocie wszystkie pojazdy to kupa blachy, plastiku...
~sp-yay@go2.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
duży rozrzut pomiędzy wersjami silnikowymy, duże rabaty ja za auto zapłaciłem jak na moje możliwości rozsądne pieniądze w dobrym systemie finansowania, ale wiadomo zawsze fajnie jak jest taniej . Jeśli są pytanka chętnie pomoge bo wiem jak trudno jest uzyskać jakąkolwiek pomoc w salonie, gdzie ludziska nie jezdziły tak ....nietypowym autem , tak usłyszałem w jednym z salonów a na pytanie o 2.0T Pan powiedział że szaleniec jestem teraz ino...
~Wład
Van 2.2 dCi 150KM 110kW
Uważam, że za takie auto cena jest normalna, ale po negocjacjach może, to nie będzie okazja, ale na pewno przyzwoita cena. Używane auta są dość tanie (uwaga na \"okazje\" typu nic nie puka, nic nie stuka, igła), ale kupować tylko z pewnego źródła i znaną historią, to będzie długo służył. Nie bać się przebiegów 250-300 tys. przy udokumentowanej historii, bo w tych autach 400- 500 tys. przebiegu nie jest wcale rzadkością, wręcz przeciwnie. Mój...
~Luk_ns
Van 2.0 dCi 150KM 110kW
Nie wiem jaki ma stosunek jakość do ceny ponieważ kupiłem używany egzemplarzz Austrii. Kosztował mnie więcej niż w Polsce od handlarza ale miał faktyczny przebieg 122000km i do końca był serwisowany. Ale za tą cenę uważam że jakość jest bardzo dobra. Ale nie ma nic za darmo i nie ma nic idealnego. Zawsze musi być jakieś ale;)
~sp-yay@go2.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
hmmmm ...to w tym wypadku bardzo szeroko pojęty temat, rozrzut w tym modelu jesli chodzi o cene jest olbrzymi , ja dałem niewiele ponad 100 tyś co uważam za cene dość atrakcyjną jak na wyposarzenie co posiadam w aucie, ale tu punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...:)dla mnie przedewszystkim auto jest funkcjonalne i wygodne
~albert
Van 2.0 dCi 150KM 110kW
jestem zadowolony , auto nie zraziło mnie kosztami , ale warto zauwazyć ze jest to auto raczej na trasy anizeli do miasta na codzienne do jazdy , duzy silnik musi sie nagrzać a fap wydmuchać po trasie . w takim trybie je uzytkuję i moze dla tego jest w dobrym stanie
~Michał
Van 2.0 i 16V 140KM 103kW
Auta, które w zakupie kosztują ponad 130 tyś można kupić w dobrym stanie za 35 tyś po 5 czy 6 latach. To po prostu rewelacja - takie auto jeszcze pachnie nowością a wyposażone jest we wszystko nawet DVD w zagłówkach czy szklany panoramiczny dach.
~ReniaEIV
Van 2.0 dCi FAP 175KM 129kW
W tej cenie ciężko znależć coś lepszego. Przynajmniej z silnikiem 2.0 dci to naprawdę bardzo dobre auto. Konkurencja nie ma lepszego diesla ( moze porownywalny bedzie 2.0 HDI/ TDCI ), o takiej mocy itp. Na Galaxy trzeba wydać więcej.
~m.jaeckel@interia.pl
Van 2.0 i 16V Turbo 170KM 125kW
Najlepiej kupic w niemczech od osoby prywatnej. Wiemy od kogo i co kupujemy! Nie kupowac najtanszych egzemplazy, bo potem i tak trzeba szybko doplacic w warsztacie. A czemu w niemczech, bo nie bedzie zawieszenie wybite!
~piotr
Van 3.0 dCi 180KM 132kW
gdyby nie jakośc plastików, lepsze wykończenie oraz brak powaznej usterki to ocena byłaby doskonała, ale za to cenę pomimo bardzo dobrego silnika, dynamiki, skrzynii biegów to za ta cene jedynie ocena przeciętna
Renault Espace IV Van