Oceny Renault Espace V Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW 2014-2017

Najnowsze oceny Renault Espace V Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW 2014-2017

4,1
~MS1
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Niestety samochód często się psuł. Awarie większe i mniejsze ale kilkakrotnie wracał do serwisu na lawecie. Początkowo drobiazgi-akcja serwisowa wymiany czegośtam w zawieszeniu i regulacja zamka tylnej klapy (2x) ponieważ ciągle włączał się alarm. Po pół roku padł akumulator.Potem skończyły żywot łączniki stabilizatorów ( mam nadzieję ,że nie przekręciłem nazwy), i znów po dwóch miesiącach. Po półtorej roku rozszczelniła się klima ( 2tyg w...
3,6
~Pciuch
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
EDIT: Strzeżcie się tego auta z roczników 2015 i 2016. Poniżej moja była ocena przeplatana nowymi wstawkami. Auto spędziło 2 miesiące w serwisie do tej pory. Na razie zbyt mały przebieg aby coś więcej powiedzieć na temat tego auta. Niemniej jednak - sprawia frajdę mnie, żonie i dzieciakom przy czym jest trochę pierdół, które mogłyby być lepiej rozwiązane w "rodzinnym" przecież aucie. Nie porównuję tego auta do poprzednich...
2,8
~ms007
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Mimo to, że samochód jest niewątpliwie piękny , doskonale wyposażony i nowoczesny, użytkowanie psują ciągłe mniejsze i większe awarie. Nie jest to auto, któremu można zaufać ruszając w długą trasę. NIGDY WIĘCEJ RENAULT.
2,8
~Krakus
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Wygodny i piękny samochód, ale niestety niedopracowany, co w zestawieniu z ceną zakupu dyskwalifikuje go jako wartą rozważenia opcję. Nieaktualna mapa w nawigacji w nowym aucie, mit o możliwości pobrania aktualizacji ze strony myrenault, obsługa ASO oraz serwisu renault na żenującym poziomie, brak reakcji, tracony czas - absolutnie nie na poziomie rzekomego segmentu premium do którego samochód próbuje aspirować. Szczegóły poniżej.
3,5
~Ryszard
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Samochód z całą pewnością innowacyjny o ciekawym designie. Wnętrze robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Niestety samochód posiada mnóstwo bolączek wieku dziecięcego, które pomału ale sukcesywnie są przez Renault usuwane. Tragiczna jest pojemność zbiornika, na niemieckich autostradach trzeba się tankować co 1,5 godziny szybkiej jazdy.
~newt
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Francuskie samochody albo się kocha albo nienawidzi. Wszystkie małe niedociągnięcia znikają w momencie gdy siadasz za kierownicą i myślisz jak tu ładnie.
Dziennik kosztów dla Renault Espace V Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
8,3
2,9
~woj77
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Poza wyglądem zewnętrznym słabiutko bardzo dużo usterek szczególnie elektroniki.
~Dariusz z Wrocławia
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Posiadam ten samochód od 3 miesięcy.Nie wiem sam co minie skusiło na to francuskie auto.
~Adek
Super auto
~M.S.
Van 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Mocny ale paliwożerny . Nie udaje mi się w żadnym trybie i na żadnej drodze zejść poniżej 10 litrów na 100 km. (Silnik)
Renault Espace V Van